Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azoktól a férfiaktól kérdezném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azoktól a férfiaktól kérdezném akik jobb anyagi körülményekben levő nővel vannak vagy voltak együtt, problémát okozot nálatok az anyagi, társadalmi különbség? Rontotta az önbecsüléseteket? Zavarta a párotokat ez és valamiben feltudott nézni rátok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 17. 11:05
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Ne foglalkozz ilyenen hülyeségekkel. Örülj, ha fogtál egy gazdag csajt. Művelődj mellette. Vagy egy lúzer akarsz maradni?
2022. jan. 17. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem jöttem még vele össze, egyenlőre az se biztos, hogy bejövök neki, egyenlőre csak barátkozom vele, társaságunkban van. Nem gazdag, de jó a társadalmi rangja. Szeretnék művelődni és fejleszteni magamat, ha mellette lennék biztos jobban menne, mint magányosan. Csak azért kérdezem, mert úgy látom gondot kreálnak ebből a problémából, de szerintem ez csak egy műprobléma, ami valójában nem létezik, csak problémává teszik.
2022. jan. 17. 11:12
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem álprobléma.
2022. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
54%
Nem probléma.
2022. jan. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
engem férfiként nem zavarna egy vagyonosabb nő , de nyilván az én indián fajtám az elfogadóbb.
2022. jan. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez sokmindentől függ. Ha sokkal jobb anyagi helyzetben van, és utána évek múlva szakítotok, akkor szarul fogod érezni magad, hidd el. Hozzászoksz mellett egy életszínvonalhoz, amit utána nem tudsz majd tartani. Tapasztalat sajnos.
2022. jan. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt jó és rosszabb sorom is.. Mindig tudok alkalmazkodni. A nálam pénzesebb nőnek sem kell etetnie mert nem anyuci pici fia vagyok.
2022. jan. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!