Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak olyan nőt választana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak olyan nőt választanak barátnak, aki tetszik nekik, vagy olyat aki csúnya?

Figyelt kérdés
2022. jan. 18. 09:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Baratsagnal masodlagos a kulso.
2022. jan. 18. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Barátságnál nem a külső számít.
2022. jan. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Le leszek pontozva, de nem barátkozok nőkkel.
2022. jan. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nőként azt látom, hogy a legtöbb pasi ha teheti, inkább szép/szebb lányokkal barátkozik. Csúnyácskább lányokkal ritkán. De lehet csak én látom így.
2022. jan. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
#4: Ebben azért az is benne van szerintem, hogy ezek a férfiak lepattanó labdaként várnak az adott lányra / nőre.
2022. jan. 18. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
21%
#3 én sem, nő nem való barátnak
2022. jan. 18. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem szempont.
2022. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én azt látom a környezetemben, hogy kétféle férfi van.


Az egyik, aki csak hátsó szándékkal barátkozik, hogy "hátha elvarázsolom a személyiségemmel a lányt annyira, hogy a nyakamba ugrik, ha elhívom x hónap után randira", na az csak a szép lányokkal fog ismerkedni ilyen téren is, mert a nőkben csak p...t lát, nem értékeli őket emberként és barátként. Ezek szoktak lenni a "barátzónás" őrjöngő őrültek.


A másik az, akinek másodlagos lesz a külső, mert elsősorban a személyiséget nézi, és azt, hogy mennyire passzolnak egymáshoz barátként. Na, az ilyeneknek van ált. szép és csúnya barátnőjük is, max. ha úgy jön ki a lépés, hogy a környezetében a szépek jobban passzolnak hozzá, akkor csak szépek, ha meg a csúnyák, csak csőnyák. Kivétel az, aki efölött külsőre felszínes, annak csak szép ismerősei lesznek.

2022. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Olyan nőből lesz nálam női barát, akinél nem érzek vonzalmat - akkor sem, ha objektíven szép nőnek számít.
2022. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#8

Azért némelyik lánynál is működik amit írsz :D


Nekem személy szerint volt néhány tök jó baráti viszonyom lányokkal, volt olyan is aki nem volt az esetem,és olyan is aki igen,igazából csak úgy kialakultak. Amikor párkapcsolatba kerültem, a legtöbb elfordult tőlem,mint kiderült azért mert közeledtek volna felém jobban is,ami nekem nem tűnt fel mert nem olyan szemmel tekintettem rájuk. 1 maradt meg ,(ő amúgy pont be is jönne :D ) akivel nem változott a viszonyunk,jóban maradtunk. Azért sajnálom,hogy ilyen könnyen mennek barátságok a levesbe,de valóban nehéz ellenkező neművel barátságban lenni anélkül hogy valaki belevinne egyéb gondolatokat is.

2022. jan. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!