Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja?

Figyelt kérdés
Van egy srác a munkahelyemen, többször észrevettem már hogy néz, de ha ránézek, összenézünk, akkor elfordul, vagy lesüti a szemét. Nem beszélünk egymással, max köszönünk napi 1x.
2022. jan. 18. 20:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán mert tetszel neki, szépnek tart?
2022. jan. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Tuti csipáz, én is ilyen vagyok...
2022. jan. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
35%
kurjantana, de fél a zasszonytól
2022. jan. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat. Az asszonytól nem félhet, mert nincs se barátnője , se felesége. 😉
2022. jan. 19. 20:30
 5/12 anonim ***** válasza:
Akkor félénk, vagy még nem volt tapasztalata
2022. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha neked nagyon tetszik, nyugodtan szolitsd le munkaval kapcsolatban, aztan ha jol megy, atmehet kicsit szemelyesebbre
2022. jan. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen Mindenkinek a válaszát! Majd az idő kiforrja. Oda menni nem akarok, mert őszintén szólva ő a férfi, legyen bátorsága leszólítani. De köszönöm szépen azt a tanácsot is 😊
2022. jan. 20. 19:34
 8/12 anonim ***** válasza:

Aha...

Akkor küldj jelet, hogy legyen önbizalma.

Manapság nők is kezdemenyezhetnek, hiheterlen h mindenki azthiszi h férfi dolga.

2022. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
2022. jan. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Persze a nő is kezdeményezhet, ebben teljesen igazad van, de nem szeretnék volt egy párom, aki félénk volt, s azt hittem idővel majd kibontakozik. De nem így lett, sok minden rám maradt, s sok mindenben nem mondta el a véleményét őszintén, hanem 1 1 veszekedés alkalmával derült ki, hogy neki ez meg az nem is tetszett, nem is jó, vagy nem is akart volna. Én irányítottam az egész kapcsolatot, különben egy helyben maradtunk volna. Úgyhogy én ezért nem szeretném, ezért mondom hogy igenis egy férfinak legyen annyi bátorsága
2022. jan. 20. 20:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!