Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Félek (hogy megtámadnak)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek (hogy megtámadnak) olyan helyeken, ahova a barátnőm visz? F

Figyelt kérdés

Barátnőm előszeretettel választ kietlen randihelyeket, ahol senki nincs. Ráadásul leginkább esti órákban. Én nem vagyok valami nagy legény, és nincs küzdelmi tapasztalatom sem. Nem mondom neki, de izgulok, hogy valamikor jön egy banda. Mit mondjak neki, hogy erről szokjon le?

Ezt leszámítva minden tökéletes vele, nagyon szeretem, de lassan már tényleg stresszelnek ezek a nem normális helyek.


2022. jan. 20. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Mutass neki pár horrorfilmet, vagy nézd sűrűn vele az ID-t.
2022. jan. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Engem az érdekelne miért kietlen helyekre mentek.


Nem lehet, hogy szégyell? V ez nála valami mania?

Kerdezd meg h miért mindig ilyen helyekre akar menni. Mondd el az aggodalmad és menjetek olyan helyekre is ahol vannak masok is. Nem is értem.


Mit csináltok? Kimentek egy elhagyatott épülethez és ott mit csináltok? V h kell elképzelni?

2022. jan. 20. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 BeefEater ***** válasza:
50%

Hát, ha ő nem fél, te meg igen, akkor nehéz dolgod lesz ezt úgy megbeszélni, hogy utána még ugyan annyira komolyan vegyen.

Én kifejezetten szeretem az elhagyatott helyeket éjszaka, akár egyedül megyek akár társasággal.

2022. jan. 20. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
amugy megis mi tortenne?
2022. jan. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
49%
Én azt nem értem hogy mitől félsz egy olyan helyen ahol senki sincs. :)
2022. jan. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!