Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érezett már valaki olyat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érezett már valaki olyat, mintha az új ismerősét régóta ismerné?

Figyelt kérdés

Körülbelül fél éve ismerem az egyik férfi kollégámat. Amióta bemutattak minket egymásnak, elfogott egy érdekes érzés. Mintha régóta ismerném. Utána több hétig nem is láttam, azonban álmodtam vele pár nap után. (Pedig semmi különös nem történt először sem.)

Mostanában rengeteget gondolok rá, de nem azt, hogy akarnék tőle valamit, csak jó lenne sokat beszélgetni. Nem tudom megindokolni, hogy miért.

Nagyon ritkán látom amúgy őt, de a múlt héten közösen volt dolgunk, ez még jobban megerősített, hogy én őt régről ismerem.


Folyton az jár a fejemben, hogy beszéljünk még.


Mindketten párban élünk, semmi probléma a párkapcsolatomban, nem bántanám meg a páromat, de egyszerűen képtelen vagyok kiverni a fejemből. Már megőrülök a gondolataimtól, bűntudatom is van.



27/N


2022. jan. 21. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan jártam egy kollégával, hogy valahogy beszélgetnem kell vele. Szerintem ne legyen bűntudatod, nem biztos hogy szerelmi vonzódás a dolog . Lehet, hogy másért fog meg az illető, de a gondolat nem fog békén hagyni amíg nem kezdesz el vele beszélgetni és ki nem deríted , hogy mi az ok.
2022. jan. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálam minden szerelem ezzel az érzéssel járt eddig.
2022. jan. 21. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!