Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt minek kellene "értékelnem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt minek kellene "értékelnem"?

Figyelt kérdés
A párom azt mondta, túl sok dolog volt/van az életében és nem a munkára, nem az elfoglaltságokra értette. Plusz hogy ő már mindent megélt, az életében semmi új nem jöhet. Nekem az első érzésem az volt, hogy akkor én lényegében egy "teher" vagyok? Ti hogyan értékelnétek azt amit mondott?
2022. jan. 22. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
86%
Sehogy nem értékelném. De javasolnám neki egy pszichológus felkeresését, mert depresszióra hajaz, hogy már nem lát izgalmas újdonságokat a jövőjében. Ezen dolgoznia kellene. Én magam nem értékelném semmilyenre, de feltenném magamnak a kérdést, hogy én milyen jövőt látok magam előtt (és ebben ő benne van-e).
2022. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Én olyan ember vagyok, hogy nem azt nézem mikben volt részem, hanem azt, hogy mennyi mindenben még nem volt, mennyi minden áll még előttem. A kijelentését nagyon negativnak vettem, nem éreztem azt, hogy de jó hogy vagyok stb.
2022. jan. 22. 11:27
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert lehet, hogy ez az egész monológ nem rólad szólt, csak megosztotta az érzéseit és gondolatait. Vannak dolgok, amiknek nem te vagy a közepe. De érdemes tovább beszélgetni mindenképp. Csak ne vegyél rögtön magadra mindent.
2022. jan. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nem venném magamra, mert ez nem rólam szól.
2022. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen, ezt magamra vettem, mert én annak akivel vagyok, nem tudnék ilyet mondani, hiszen mindenki keresztül ment dolgokon, de ha valaki aki szeret ott van mellettem, akkor eszembe nem jutna a múlton sajnáltatni magam. (Ezt amúgy sem teszem.)
2022. jan. 22. 11:32
 6/14 A kérdező kommentje:
Ezt amúgy úgy is érezteti, hogy kedve illetve hangulata szerint foglalkozik velem. Leginkább saját magával foglalkozik, de ha kellek akkor legyek ott, ha meg nem kellek akkor tegyem félre az én törődés iránti igényem.
2022. jan. 22. 11:35
 7/14 anonim ***** válasza:

#6

Ha ezt te magad is így meg tudod fogalmazni, hogy a párod csak saját magával van elfoglalva, te meg csak egy megszokott "bútordarabként" funkcionálsz mellette, akkor miért vagy vele?

Ha ezt te magad is észrevetted, akkor miért nem beszéled ezt meg vele?

2022. jan. 22. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Elmondtam neki de hangulatához igazít. Ha olyan a kedve akkor mondja hogy jó hogy vagyok, aztán máskor meg olyanokat ereztet mint amit vázoltam.
2022. jan. 22. 12:01
 9/14 anonim ***** válasza:

"ő már mindent megélt, az életében semmi új nem jöhet"


Ez a mondata sem úgy hangzik, mintha olyan nagy tervei lennének veled! Nem szoktatok beszélgetni a közös jövőtökről?

Hány éves a párod?

Nekem úgy tűnik, hogy egyrészt nem ugyanaz a szeretetnyelvetek. Ha szeret is, nem tudja úgy kifejezni feléd az érzéseit, hogy azt te is jónak érezd.

A másik lehetséges verzió, az hogy megszokásból van veled. Nem tudom mióta vagytok együtt, de ha régóta, előfordulhat, hogy valaki "belefásul" egy kapcsolatba, és már ahhoz sincs kedve, hogy kimutassa a másik felé a szeretetét. És persze vannak olyan emberek is, akik csak a szex miatt vannak együtt a párjukkal, hogy megkapják a szokásos "adagjukat", de különösebb erőfeszítést nem tesznek a kapcsolatért. Sajnos ez is egy létező jelenség.

2022. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Össze-vissza, kedve szerint, kiszámithatatlanul tesz mindent, az egész kb egy hullámvasút, és már azt sem tudom mikor mihez alkalmazkodjak.
2022. jan. 22. 12:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!