Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért fáj ha az emberek nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért fáj ha az emberek nem értékelnek?

Figyelt kérdés
Azért nem tudom magamat se szeretni, mert másoktól sose kapok jó visszajelzéseket. Megdicsérnek az emberek hogy szép, csinos vagyok, de ez semmit se jelent, mert attól még közeli viszonyban nem állok egyikükkel sem. De ha látom hogy tőlem csúnyább, bunkóbb nőket is értékelnek a férfiak, sokkal jobban, mint engem, akkor azért eltudok keseredni.
2020. máj. 11. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Te most azt irtad le, hogy ertekelnek teged, de irigy vagy, ha mast is. Miert, miert.
2020. máj. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem értékelnek, mert komoly kapcsolatot tőlem senki sem akar.
2020. máj. 11. 15:51
 3/9 anonim ***** válasza:
A külsőd megvan hozzá, félsiker. Már csak a belsődön kéne dolgoznod. Képezd magad, tanulj önismeretet, olvass sokat, lépj át a konfortzónádon párszor és máris magadra fogsz szedni egy kis önbizalmat.
2020. máj. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ird le milyen pasihoz kozelednel vagy engedned h kozeledjen. Legyszives. Kulso es belso.
2020. máj. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Meg kell fordítanod a gondolkodásodat. Azért nem kapsz jó visszajelzéseket, mert magadat sem tudod szeretni. Ahhoz, hogy valaki értékeljen, meg kell ismernie téged, neked is ismerkedned, próbálkoznod kell, és először is, elfogadni magad, megtanulni szeretni magad, látni a jó tulajdonságaidat, az előnyeidet. Ha ezt fejben helyreállítod magadban, akkor a kisugárzásod is megváltozik pozitív irányba - most valószínűleg csak a negatív jelzéseket látják belőled, és az nem túl vonzó.
2020. máj. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az hogy nem találkoztál még olyannal, aki komoly kapcsolatot akarna tőled, nem jelenti azt, hogy nem értékelnek. Ennek sok más oka lehet.

Viszont amiatt lehet rossz érzésed, hogy az önbecsülésed túlzottan is mások, rajtad kivülállók határozzák meg. Tőlük függetlenül kéne megtanulnod magadat szeretni. Nem másoktól kéne "értéket" szerezni, hogy aztán értékes legyél, hanem először magadat is értékesnek gondolni, amit mások majd megláthatnak.

2020. máj. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Pedig annál jobban kellene szeretni önmagad, minél többet utasítanak el. Így leszel keményebb, önbizalommal teltebb.
2020. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Egyszer voltam kapcsolatban olyan nővel, akinek hozzád hasonlóan önbizalom hiányból fakadó folyamatos kényszere volt arra, hogy mások elismerését gyűjtse.


Soha többé! A legfontosabb az egészséges énkép és önbizalom, semmi szükségem rá, hogy a párom folyamatosan a kapcsolatban is az elismeréseket gyűjtse, eleinte tőlem, aztán mikor az nem lesz elég (és sosem elég), akkor gyakorlatilag minden szembejövőtől.


Én például bármilyen csinos is vagy, ezért nem akarnék tőled semmit.

2020. máj. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ismerek én is ilyen csajt. Borzasztóan kétségbeejtő amikor nem tudod hogy milyen érzést vált ki belőle egy bók vagy dícséret. Múltkor mutatott egy képet egy tortáról amit csinált, jól megdícsértem hogy szép lett, erre azzal jött hogy nincs benne elég cukor meg nem is lett olyan jó, stb. Harmadik-negyedik alkalommal már inkább nem is mondok neki semmit mert úgyse tudok jól kijönni belőle...


Szóval te ne legyél ilyen, ha megdícsérnek akkor köszönd meg és fogadd el.

2020. máj. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!