Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők mit gondoltok nektek jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők mit gondoltok nektek jó kisugárzasotok van?

Figyelt kérdés
Kort es akar példát is irhattok
2022. jan. 22. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

Gyerekkorom óta azt hallom, hogy nagyon kedves és barátságos kisugárzásom van és hogy az emberek szeretnek a társaságomban lenni. (Nyilván biztos voltak/vannak/lesznek olyanok, akik nem így éreznek irántam.) Hallottam ezt mindenféle embertől, a tanáraim különösen szerették kihangsúlyozni, a barátok pedig egyértelművé teszik.


Állásinterjúkon mindig előjön, mivel szeretek beszélni és könnyen hangolódok rá másokra, ezért általában ezek jó hangulatban telnek, nem szokott kellemetlen vagy feszült lenni. Eddig négy állásinterjún voltam, mind a négynél megkaptam a munkát, pedig biztos találtak volna nálam több tapasztalattal rendelkezőt (ez különösen igaz az első két munkámra, ahol mondtam is, hogy zéró tapasztalatom van). A betanítás során pedig a mentoraim mindig jókat mondtak rólam, sőt egyikük mondta a főnöknek, hogy nagyon csalódott lesz, ha nem kerülök be.


A barátaim (a párom még inkább) szinte mindig hozzám fordulnak, ha szeretnék jobb kedvre deríteni magukat vagy nyomasztja őket valami, és állítólag ismeretlenül is látszik rajtam, hogy egy barátságos jellem vagyok.


De ismételten, biztos van olyan, aki abszolút nem így gondol rám.

25/N

2022. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nekem elvileg az van, ezt már több személytől is "megkaptam". A vicces, hogy mindenkire "nyugtató' hatással vagyok, közben belül baromira nem vagyok az. Lehet, hogy ez a "küldetésem", vagy nem is tudom, minek hívjam.
2022. jan. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
29%
Soha nem mondták és én sem éreztem soha senkin semmiféle kisugárzást.
2022. jan. 22. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem "rossz" kisugárzásom van, sokan kerülnek, illetve érzem rajtuk, hogy óvatosan bánnak velem. Ennek az oka, hogy meglehetősen cinikus és szkeptikua vagyok, ami a nőkre pláne nem jellemző. Sokan ezt nem viselik jól.
2022. jan. 22. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
91%
A visszajelzések alapján jó kisugárzásom van, de magamon is érzem ezt. Kommunikatív vagyok, könnyen teremtek kapcsolatokat. Ez a munkám miatt is fontos, mert rengeteg emberrel vagyo napi kapcsolatban, sokszor kell stresszesebb szituációban is helytállni.
2022. jan. 22. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tudod, van az a típus, aki csak áll, és már akkor is van valami kisugárzása. Nem pozitív, nem negatív, de mégis felfigyelsz rá. Állítólag én is ilyen vagyok, azt mondják mások.
2022. jan. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Ennek az oka, hogy meglehetősen cinikus és szkeptikua vagyok, ami a nőkre pláne nem jellemző."


Ugyanannyira jellemző nőkre, mint férfiakra.

2022. jan. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Általában nagyon ritkán van, de nem érdekel, ahogyan az sem, hogy xyz mit gondol rólam :D


32n

2022. jan. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem igazán, de nem is érdekel. Megvan a saját baráti köröm, akik megismertek és elfogadnak így.

32/N

2022. jan. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!