Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondjak nekem a nok, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondjak nekem a nok, hogy nyugodt kisugarzasom van. Ez pozitiv, vagy negativ?

Figyelt kérdés

Tobb helyrol hallottam, hogy nyugodt vagyok, es nyugodtsagot ereznek mellettem.


Pozitiv dolog, vagy friendzone szagu? :)


F (hetero)



2019. máj. 1. 10:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem a friendzone nem ettōl függ, inkább attól, ha ronda vagy, nem vagy vonzó. Ennek semmi köze a nyugodt kisugárzáshoz. Önmagában pozitív, de ilyen szempontból nem meghatározó.
2019. máj. 1. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez jó tulajdonság, de gyakran az ilyen fickókat csak kiállásra használják a csajok. Tombolnak, pofára esnek, aztán jön a “nyugodt pasi”, majd ha erőre kapnak, jön az “én még nem éltem ki magam, kell a pörgés” duma. Mindenképp pozitív tulajdonság, nem ettől függ a barátzóna. Ne kezd majd lelki nyomorulttal, mert felzabálja a lelked! Ne hagyd, hogy az energiavámpír csajok betaláljanak.
2019. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ,hogy kivel kerülsz kapcsolatba. Van aki arra vágyik,hogy a higgadtságot, nyugalmat találja meg a párjában, de van akit kifejezetten zavar az ha a másik fél mindig nyugodtan visel mindent.


Én pl pörgősebb vagyok, és nem azt mondom,hogy hasonló mentalitású pasival jövök csak ki, és azt sem,hogy az olaszos vehemenciát keresem, de volt már nyugodt párom, aki még az egyébként egetverő nagy dolgokat is nyugis módra tolerálta, olyan "jól van, majd lesz valahogy, majd megoldódik" alapon. Nekem nem jött be ez, de bizonyára van olyan akinek erre van szüksége.

2019. máj. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ez adott nőtől függ...


Volt olyan, akinek ez tetszett bennem, és volt, aki hiányolta, hogy nem vagyok elég pörgős, aktív.


Szerintem azért, mert tudatalatt nem tartják férfias vonásnak ezt.


Azaz többnyire friendzone lesz, de lehetnek kivételek. :)

2019. máj. 1. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

A nyugodt kisugárzás jó dolog. És nem jelenti feltétlenül hogy unalmas is valaki. Én ismerek olyan pasit aki mellett teljesen kiegyensúlyozottnak érzem magam és úgy érzem ha holnap becsap egy meteor ő akkor is nyugodtan tud majd mérlegelni és minden rendben lesz. Sajnos életemben összesen talán két ilyen emberrel hozott össze a sors és egyik se felelt meg párkapcsolatra számomra egyéb okból. Viszont ettől függetlenül szerettem a társaságukban lenni és mély nyomot hagytak bennem.

Viszont az amiről itt többen írtak az valóban nem vonzó. Az ha valaki nem tud érdeklődni rajongani izgatottnak lenni stb. nem érez át dolgokat csak nyomja a zen vagyok stílust az számomra kifejezetten taszító. Ilyet is ismerek nem is vitte a srác semmire bár soha nem jutott volna eszembe a nyugodt kisugárzás kifejezést használni rá.

Számomra ez azt takarja hogy nem esik kétségbe nem agresszív nem dühöng vagy anyázik hanem nyugodt. Nem kell félnem hogy megsértődik csak úgy mert kiegyensúlyozott. Valóban az ilyen ember nem inpulzív de ettől még rajonghat valamiért lehet olyan hobbija amit szívvel lélekkel űz lehet humoros és magabiztos. Csak az érzelmi hullámvasút nélkül kevesebb drámával meg kilengéssel.

Ahogy írták attól függ mit keres a lány. Ha az olaszos tányér dobálós dolog jön be neki (ismerek ilyet) vagy a művészi mély depressziós elragadtatással teli cucc esetleg a bulibáró feeling akkor egy ilyen férfi szóba se jöhet. Én persze a végleteket írtam hogy jól érezhető legyen mire gondolok.

Az hogy x nőnél sikered lesz e attól függ x-nek mik a prioritásai, milyen jellemű férfiara vágyik és te ezeket a tulajdonságokat milyen mértékben mutatod. Ha arra vágyik hogy legyen egy olyan biztos pont az életében aki soha vagy csak ritkán mutat érzelmi kilengést akkor téged keres. Ha olyat keres aki minden érzelmét hatalmasnak és mélynek és világrengetőnek éli meg az egy impulzívabb embert fog keresni és melletted unatkozik.

2019. máj. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Azt mondta, hogy sokmindenrol el lehet velem beszelgetni, olyan, mintha az elet tengeren ringatoznank, semmi felesleges beszed, csak a zen.


De mas noktol is azt hallottam vissza, hogy nyugodt vagyok.

2019. máj. 1. 11:46
 7/9 anonim ***** válasza:

Kontextus függō, mi honnan kéne tudjuk, hogy milyen értelemben mondták?

Ha rossz helyzetekben tudsz nyugodt maradni, az biztosan pozitív. Más esetben érthetik úgy is, hogy folyton egyhangú vagy, semmi sem izgat, lelkesít. Ez már kissé negatív.


“Semmi fölösleges beszéd” Ez is lehet negatív vagy pozitív. Ha valaki egyfolytába dumál a legfárasztóbb dolgokról, az zavaró lehet, de az se jó, ha túl keveset beszél, csak a legfontosabb dolgokról, mert unalmas lehet.

2019. máj. 1. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ebből nem derül ki semmi. Amúgy meg, attól függ, hogy az adott ember, aki mondja, hogy viszonyul a nyugodt emberekhez. Valakinél jó, másnál nem.
2019. máj. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én ebből arra következtetnék, hogy nem láthák benned, hogy tudnál spontán lenni, szenvedélyes, izgalmas. Inkább csak lagymatag, puha, kényelmes... Nem rossz tulajdonság, de valahogy senki sem erre vágyik egy kapcsolatban, főleg nem az elején, a lángolós időszakban.
2019. máj. 1. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!