Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan legyen pozitívabb a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen pozitívabb a kisugárzásom? 23/L

Figyelt kérdés
Ne volt még kapcsolatom, így nem tudom, hogy mi lehet a férfiak első benyomása rólam. Az egyetem mellett, dolgozom egy cégnél,mint gyakornok. Most, hogy vírus van, csak dolgozni kell járnom, amit szeretek. A kolléganőim, közeli ismerősök azt mondják, hogy kedves, cuki, csinos lány vagyok. Igyekszek mindenkinek segíteni a munkájában. De én ezt nem hiszem, hogy külsőleg minden rendben lenne velem, mert ha így lenne akkor már rég lépett volna felém. A cégnél is vannak férfiak, akik velem egykorúak és bejönnek, de én el sem tudom képzelni, hogy én bejöhetnék bármelyiküknek is Már pszichológushoz is elkezdtem járni emiatt, hogy tudjam, hogy nem vagyok 'defektes'.
2020. nov. 30. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
33%
A férfiak mindent összehazudnak, hogy megdughassanak és kiröhöghessenek a haverokkal.
2020. nov. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
*már rég lépett volna felém egy férfi
2020. nov. 30. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, tudom a belső értékek fontosabbak, de milyen vagy külsőleg? Ha arányos, normál testalkatú, átlagos arcú akkor kifejezetten vonzó is lehetsz a férfiak számára, ha a kisugárzásod is olyan feléjük.

Egyébként a férfiaknak sem annyira könnyű lépni, rengeteg elutasítással, kibeszéléstől való félelemmel, stb. kell egy munkahelyen szembenéznünk.

36/f

2020. nov. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez.. az nagyon önfejlesztés téma. Szívesen foglalkozom ezzel részletesen. Végigmentem ezen, első benyomás,testbeszéd, kommunikációs dolgok, személyiségtípusok, játszmák, asszertivirás... szorongások. Elég nagy a skála. Segíthetek eligazodni.


És bizony az egy dolog, hogy önbizalmat szerzel, és vidám hangulat uralkodik körülötted... dea külső is számít. Külső és belső együtt. Egyik a másik nélkül nem ér semmit.


Pszichológus amúgy jó tükör... jól rávilágít dolgokra. De ezek megértésénez át kell pörgetni ezeket az önismereti-pszichológiai könyveket. Nem a pszichológus fog segíteni neked, ah em te magad. Ő csak egy amolyan... iránymutató.


Ha van kérdésed, akkor írj!

2020. dec. 1. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmentem egy pcr tesztre azt kiderult hogy pozitív vagyok.


így pl biztosan

2020. dec. 1. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!