Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Téged zavarna, ha a párodnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Téged zavarna, ha a párodnak egy nő lenne a legjobb barátja és...?

Figyelt kérdés
Mint megtudtam egy nő a legjobb barátja, akibe régen szerelmes is volt (mostmár nem). Most vele beszéli meg a kapcsolatunkat, engem, a csaj tanácsolta neki, hogy küldjön nekem virágot, ezért kaptam egy csokrot 😬 amúgy isteníti a csajt, ha a csajnak baja van, akkor szalad hozzá, egész nap olyankor nem keres, később írt, hogy lelki problémái voltak a csajnak. Szerintetek?

2022. jan. 22. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem évekig egy fiú volt a legjobb barátom, neki már akkor barátnője volt, amikor megismerkedtünk a gimiben. Egy ideje nem tartjuk a kapcsolatot, de amíg tartott, egyikünk se mászott rá a másikra, nem éreztünk többet barátságnál, sokszor beszéltük ki a problémáinkat, stb. Szóval én hiszek a fiú lány barátságban. Na de az istenítés, meg hogy mindent megbeszél veled kapcsolatban, meg ha rendszeresen kell ápolgatni a lelkét... Hát annak én se örülnék.
2022. jan. 22. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Küldözgeti a csajnak a hangüzeneteimet, az meg mondja, milyen ari vagyok. Ez normális dolog és csak én reagálom most túl? Nem tudom eldönteni
2022. jan. 22. 20:10
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazából az a félelmem, hogy bizonyítgatni akar velem a párom, meg féltékennyé tenni a lányt, mert még szereti. Csak mert ha egyszer szerelmes volt belé, de barátok maradtak, szerintem nem múlt el benne valami, akkor lezárta volna a kapcsolatát vele. És tévedés ne essék, nem akarok én közéjük állni, de nem akarok dobva lenni, csak azért, mert egyszer rájönnek, hogy a nagy szerelem köztük van, akkor én ebből kimaradnék, nem lennék eszköz.
2022. jan. 22. 20:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ő az első , nem te.
2022. jan. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
95%

A barátság nem így működik. Nagyon nyomós dolognak kell történnie ahhoz, hogy egy közeli baráttal megszakítsd a kapcsolatot. Az, hogy valamikor régen titokban szerelmes voltál belé egy ideig, nem tartozik ezek közé. Emiatt nem aggódnék (ha viszont a közelmúltban egy pár voltak és így van most köztük nagy barátság, az persze más tészta).

Ezt a hangüzenet továbbküldést viszont nem értem. A páromnak nem azért küldök üzeneteket, hogy azokat másoknak továbbítgassa.

2022. jan. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Én voltam mindkét szerepben.

Az első kapcsolatom ráment erre, mert az exem egyszerűen képtelen volt háttérbe szorítani a lányt. Azonnal szaladt, ha valami gondja volt, nálam az verte ki a biztosítékot, hogy egyszer sem mondta neki azt, hogy bocsi, most a barátnőmmel van programom, később megbeszéljük. Hab a tortán, hogy ha valami nem tetszett a viselkedésemben, hozzátette, hogy mesélt erről a lánynak, és a csaj szerint sem így kellett volna reagálnom. Az egy dolog, hogy megbeszélték a kapcsolatunkat (elvégre régi barátok vagy mi), de mi közöm volt nekem ahhoz, hogy XY mit gondolt a viselkedésemről. Hónapok alatt olyan féltékeny lettem, mint a fene, romlott a bizalom, kuka lett az egész.

Én a másik oldalon nem viselkedem így, mint az exem barátnője. Nem oszogatok kéretlen tanácsokat a fiú barátomnak. Ha tudom, hogy együtt romantikáznak a párjával, nem írogatok neki, csak ha tényleg sürgős. A találkozóinkon szívesen látom a barátnőjét is, és érdekes módon így őt sem zavarja, hogy jóban vagyunk. Plusz a srác is értelemszerűen a párját priorizálja, már évek óta nem érez irántam többet baráti szeretetnél. Szerintem ilyen helyzetben a kulcs az egyensúly, nagyon nem mindegy, hogy a barátod hogyan áll hozzád és a lányhoz. A hangüzenetes dolog szerintem túlzás, milyen dolog az, hogy a neki szóló személyes üzeneteidet másnak küldözgeti.

2022. jan. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy beszél neki rólad, de az nekem nem férne bele, hogy továbbítja az üzenetemet. Létezik és lehet ilyen barátság, de vannak határai.
2022. jan. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy ebben a PÁRkapcsolatban ti hároman vagytok! Lehet ezt szépíteni, megmagyarázgatni, de sajnos így van. Ha a barátod vele beszéli meg a kapcsolatotokat, az már régen rossz. A TI kapcsolatotok rátok tartozik, nektek kell róla beszélni, és nem egy másik személynek kell "kívülről asszisztálnia" hozzá.

Ha ez így folytatódik egyre több probléma lesz belőle.

Tedd fel magadnak és neki is a kérdést, hogy miért nem tud attól a csajtól elszakadni? Hogy van az hogy mások szépen le tudják zárni az exükkel való kapcsolatukat? Neki miért nem megy a távolságtartás?

2022. jan. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!