Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Fiatalabbbak néz ki 10-15...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Fiatalabbbak néz ki 10-15 évvel" hülyeséget elhiszi valaki?

Figyelt kérdés

Amikor ilyet mondanak valakire az nem túlzás valójában? Most őszintén, ilyen nem létezik.


Maximum olyan hogy korodhoz képest jól tartod magad vagy nagyon maximum 5 év az amit tévedni lehet kor megtippelésben.


De 10-15 év csak mesékben van.



máj. 1. 15:22
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
82%
28 vagyok, múlt hétvégén 16-nak néztek buliban full józan srácok. Egyik kolléganőm 31 és el szokták kérni a személyijét. Tényleg létezik ilyen.
máj. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
91%
52 vagyok, max 40-nek néznek, senki nem hiszi el, hogy az már rég elmúlt. Van ilyen🙂
máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
50 korul ismerek par embert aki siman elmegy 35nek.
máj. 1. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Nem azt szokták mondani, hogy 5-6 évvel vagyok fiatalabb és, nem vagyok öntelt de ezt még el is hiszem.

39/fg

máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
100%
Miért lenne ilyen a mesében? Engem 29 évesen néztek 18 alattinak, 36 évesen 24-nek. Vannak ilyenek. Sőt, létezik a fordítottja is.
máj. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Egyik ismerősöm, mikor először találkoztunk, azt hittem 30-as. Aztán kiderült, hogy mindkét lánya egyetemista. De ezen kívül is ismerek ilyen embereket.
máj. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:

a 15-öt soknak tartom de a 7-8-9- az elképzelhető.


Csak ha a kollégáimat végignézem, löttyedt test, pocak, túlsúly, megereszkedett férfi kisebb csöcsök....elég egy gyors 1 cm-es hajvágó gép...


sokan igénytelenek, de sokakat nem is érdekel, hogy, hogy néznek ki. Sport??? Nemhogy sport vagy edzőterem de még gyalogolni sem szoktak 100 m-él többet....


És ebből indul ki az emberek, és a nők többsége, hogy kb. 35-40 felett ilyenek a férfiak. Pedig van kivétel. Én pl. saját magam miatt sem akarok túlsúlyt és hasat pocakot növeszteni mert saját magam számára visszataszító

máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
76%
Hát nem tudom de a mai fiatalok meg 10el öregebbnek néznek ki.
máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
8. igy van.
máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:

Az meg a másik amit #8 ír.


néha azt hiszem a 17-18 éves srácokról h 14 évesek.


vagy néha ellenkezője de az ritkább.

máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!