Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi volt a legnagyobb összeg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi volt a legnagyobb összeg amit egy nőre költöttél akivel végül nem lett hosszú évekig tartó kapcsolat?

Figyelt kérdés

Nekem: 450.000 Ft

Vettem neki egy iPhonet, hogy hátha szeretni fog.


máj. 1. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
68%

csak a benzin volt kb. 300.000 ft

600 körül biztos.


Nem is maradt sok havonta. Amúgy utólag nem érte meg. De mindenki utólag koppan.

máj. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha pénzzel udvaroltok akkor nagyon sokba fog még kerülni nektek :D


Nem értem, hogy hozzátok össze logikailag a szerelmet meg a penzt. Lehet tőle boldog meg hálás , de szerelmes biztos nem.

máj. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Noren1989 ***** válasza:
9%
80k volt egy teljes hétvége egy itteni "lànnyal".
máj. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
51%

Nem pénzzel udvarolok , habár én nem ajándékokkal kápráztattam el, hanem alapból ennyi elment üzemanyag, étel, szórakozás a balépők is bárhová lassan 5000/fő


hamar elmegy a pénz.


És amikor ki mertem mondani, hogy most nem tudok menni mert nincs sok pénzem, vagy jöjjön ő, vagy beszéljük meg az utiköltséget, vagy akkro az ételt ő állja....kb. annyit mondott...hogy basszus te számolod mennyit költesz rám?? nemááárrr!


Vége is lett.


Azóta ilyen egyoldalúba nem megyek bele. De ennek jó 15 éve..

máj. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#2

Ha senki sem szeret soha akkor próbálsz megragadni irreális dolgokat is.

máj. 1. 16:05
 6/8 anonim ***** válasza:
Elvittem a galapagos-szigetekre, boven egy millio folott volt, de a lenyeg az volt, hogy nem akartam egyedul utazni, a repjegy volt amit tulajdonkeppen extraban fizettem siman megerte
máj. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

Ex barátom mesélte hogy elvitte nyaralni az előző barátnőjét, de a nő fizette a saját részét.😳

Akkor tulajdonképpen neki nulla ftjába került hogy ingyen pna is volt vele a nyaralás alatt ✌️

Én meg szintén nulla ftjába kerültem neki, hiszen az 1 év alatt egy szál virágot sem kaptam soha.

Azóta férjhez mentem szerencsére, és nem csak irigy sóher parasztcsávók vannak a világon 🤷🏼‍♀️

máj. 1. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Vannak nok akik a kicsivel is beerik regen rissz ha oenz akl a dolog mogott.es ugyan ugy nem kessz belole semi ok nem kapnak. Viszinzast. De a magabiztos embereket szokjak oenzelni
máj. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!