Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a helyzet azokkal a női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a helyzet azokkal a női kommentelőkkel akik jönnek ellenkezni, veszekedni a nőket kritizáló kérdéseknél?

Figyelt kérdés

Főleg, amikor a szép nők felé fogalmazunk meg logikusan felépített kritikai észrevételeket és próbálunk normálisan társalogni az oldalon.

Miért hördülnek fel? Esetleg magukra ismernek? Vagyon rondák, leharcoltak és irigykedés miatt szerepjátéknak nézik az anonim fórumot, és kiadják magukat mindenki által vágyott nőnek?

Ha az lenne a helyzet, hogy ők tényleg kivételek, akkor nem az lenne a normális reakció, hogy elismerik, hogy a többség bizony olyan, mint írjuk?



2022. jan. 23. 13:27
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
93%

Nonszenszikus kérdés az iránt érdeklődni hogy miért zavarja a nőket a sovinizmus, szóval ebbe inkább nem is mennék bele.

Ami viszont megragadta a tekintetemet, az ez volt: "logikusan felépített kritikai észrevételeket" mert még sosem sikerült nektek kiírni ilyen kérdést ide.

A "logikusan felépített kritikai észrevételeitek" csak arról szólnak, hogy a szép nőknek szét kéne tennie a lábát előttetek, ami önmagában kizárja, hogy intelligensebbnek hangozzatok egy cukorkáért hisztiző hatévesnél.


Ha már itt égetitek magatok, sőt, az egész férfi nemet, akkor az a minimum, hogy ne higgyétek magatokat....... intelligensnek....

2022. jan. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
4%

Ha megnézed, az itt sipítozó nők nem túl okosak. Gondolhatod, hogy az életben mennyire sikertelenek, ezért próbálnak valamit itt összehozni maguknak. A legapróbb dolog is sérti az énképüket, ezért kapálóznak.


Érdemes megfigyelni az alábbi jelenségeket:

- Többen is írták, hogy mindenféle általánosítást lenéznek. Fura, mert az oldalon valamiért mindig csak a nőkkel szembeni negatív általánosításnál megy a tömeges kiakadás. Férfiakról simán leírják és felpontozzák, hogy pl. társkeresőn igénytelenek.

- Ha valaki nem minden nőről ír, hanem csak egy részükről, akkor is pont ugyanúgy letépik az illető fejét a frusztrált nőnemű egyedek.

- Amikor a nőket ért kritikákról van szó, akkor az itteni nők többsége nem lát tovább a saját korlátoltságánál és egyből azt hiszi, hogy azt csak lúzer és szűz férfiak írják, pedig nem mindig erről van szó.

- Vannak tényleg nyomi kérdések férfiak által, amik nevetségesek, DE amikor valóban logikus, 20 soros elemzést ír egy férfi, akkor is azt tapsolják meg női oldalról, ha egy nő 2 sorban személyeskedően sértegeti a másikat, 0 cáfolattal.


Szerencsére, a való életben rengeteg értelmes nőt ismerek, de amit itt látok a nőnemű egyedektől, az borzalmas.

2022. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
85%

"amikor a szép nők felé fogalmazunk meg logikusan felépített kritikai észrevételeket és próbálunk normálisan társalogni az oldalon"


Megtennéd, hogy belinkelsz két-három ilyen kérdést erről az oldalról?


Köszönöm.

2022. jan. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
85%

12


Megkérdezhetem, hogy Te azért vagy itt ezen a fórumon, mert az életben sikertelen vagy, ezért próbálsz valamit itt összehozni magadnak?

2022. jan. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne. Az esetek 70%-ában az adott kérdés egy pocskondiázó, uszító szar. A maradék 30%-ban pedig ha nőként a férfi félnek adok igazat, már én is hülye incel vagyok meg kisfarkú, nő létemre. :D
2022. jan. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
#14: Nem ezért vagyok itt.
2022. jan. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

#16


Akkor másokról miért feltételezed, hogy ezért vannak itt?

2022. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
7%
#17: Mert akikről ezt gondolom, fél perc alatt triggerelődnek mindenen, képtelenek érvelni és csak sértegetik a másikat. Úgy vettem észre, hogy ez a sikertelen emberekre jellemző.
2022. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Egyrészt "logikusan felépített kritikai észrevételeket" nők felé párkeresés kategóriában itt alig látni. Az összes általánosítás és a fele teljesen légbőlkapott, kimész az utcára és megcáfolod. Én is sajnálom, hogy az incelek miatt már alig lehet itt tanácsot kérni párkeresés ügyben, mert még ha látok is egy normális kérdést egy normális fiútól, hogy hogy szerezzen barátnőt, a válaszokban rögtön megjelennek az incelek, hogy semmi esélye, a nőknek csak pénz kell meg nagy pénisz. Az ilyen válaszokat muszáj lepontozni, nehogy szegény még tőlük tanuljon. Olyan mintha az incelek direkt le akarnák rántani a többi fiatal férfit.


A másik meg, hogy ki szerinted a szép lány? Mert lehet hogy a szilikonmelles, feltöltött szájas magassarkús cicababákra még lehet úgy-ahogy általánosítani, de ha csak annyit írsz, hogy szép lány akkor lehetetelen. Fogalmad sincs, hogy azok akik válaszolnak azok egyáltalán a célcsoportod-e, lehet hogy nem is fontos a véleményük. Rajtam pl. van egy kis felesleg de azért nem tartom magamat csúnyának, kellettem már elég sok férfinak. De nem tudom, hogy neked egyáltalán a célcsoportodban vagyok-e.

2022. jan. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Szükség van itt rájuk, hogy az elkapatott incel társaságot kicsit helyretegye valaki.


Az óvodában is szoktak lenni óvónénik, hogy a sok kis bébi ne fulladjon bele a homokozóba, nem igaz?

2022. jan. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!