Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vonzó, ha egy nő erős vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó, ha egy nő erős vagy meg kell játszani a gyengét?

Figyelt kérdés
Szóval erősebb vagyok mint egy átlag nő és ezen többször meglepődtek már férfiak. Volt hogy egy srác kocsival hozott nekem két nagy táskát és mondta hogy mind a kettőt felviszi inkább ő a lépcsőn egyesével, mert nehéz. Erre én mondtam azért megpróbálom hátha...és lazán felvittem az egyiket. Sokszor amikor a barátnőim nem tudnak kinyitni egy üveget én nyitom ki. Múltkor egy esküvőn is eljátszottuk ezt és a mellettem ülő haverom poénból beszólt egy olyat hogy elül inkább mellőlem :D. Nem tudom hogy mennyire jó ha ezt mutatom...gondoltam már rá, hogy lehet jobb lenne ha gyengébbnek mutatnám magam, mert lehet hogy ez nem vonzó. Egyébként nőies nő vagyok öltözködésben meg minden csak egyszerűen erősebb. :D
2022. jan. 23. 18:26
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

#9 Abban egyetértek, hogy ahol van férfi, ott csinálja ő a fizikailag megerőltetőbb feladatokat.


Annyit azért hozzátennék, hogy régebben sem a férfiak, sem a nők nem voltak ennyire kényelmesek, mint manapság.

Nagyanyám(szerencsére még mindig velünk van, 86 éves) fiatal korában és dédnagyanyám korában a nőknek is kellett sok olyasmit végezni, amit lehet te már úgy ítélnél meg, hogy "a mai nők feleslegesen túráztatják magukat".


Pl. régen a mosás egész napos elfoglaltság volt, kézzel, kemény fizikai munka.A nőktől elvárt volt az állatok ellátása, a favágás, hogy legyen mivel tüzelni, disznóvágáson részt venni, ott dolgozni, meg kismillió más feladat.


Dédnagyanyám fiatal lány korában téglagyárban dolgozott, puszta kézzel kellett pakolgatni a téglákat(nem volt még munkavédelmi kesztyű).A kezét véresre feltörte a tégla pakolás, egész napos fizikai munka volt.Dédnagyapámat közben elvitték katonának a háborúba, neki az volt a dolga.

Egyik rokon néni, szintén 86 éves, targoncás volt a munkahelyén hosszú évekig.


Ebből csak azt akarom kihozni, hogy régen nem kímélték annyira a nőket és a férfiakat sem, mint amire talán manapság már rácsodálkozol.


De abban teljesen egyetértek, hogy manapság is lehet ésszerűen beosztani a férfi és női feladatokat.

2022. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%
Kedvelnék egy ilyen nőt.
2022. jan. 23. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez nem a kényelemről szól 11-es. Amiről írsz, egy sajnálatos kényszerhelyzet volt, amire adódott példa a történelem folyamán. Itt sem arról szólt a dolog, hogy a nő kivette szándékosan a férfi kezéből a munkát, hanem így tudták a munkát megosztani a túlélés érdekében. A védelem szerepe itt is a férfié volt. Az átkosban aztán az egyenjogúság tükrében a nők traktorba ültek, Feri munkát végeztek. Aztán jó páran elvetéltek, meddővé váltak.

Egy nő is tud természetesen fizikailag is erős lenni, de azt, hogy ezzel versenyezzen egy férfival, teljesen szánalmas és haszontalan elfoglaltság

2022. jan. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
13 Pont azt írtam, hogy nem kell versenyezni.Amit írtam az volt, hogy azért manapság sokszor túl is tolják ezt a nőkre való vigyázást.Hogy írjak példát, ha a férfi csak este vagy pár nap múlva megy haza, de muszáj valamit megcsinálni amit mondjuk a nő is tud, de a férfi szokta, akkor megcsinálhatja a nő nyugodtan.Ettől még ez nem versenyzés, nem is olyan nagy dolog
2022. jan. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
77%
14, ebben teljesen egyetértünk. Fontos, hogy egy nő is meg tudjon csinálni dolgokat, ettől is nő az önbizalma és nem lesz függő a másiktól. Én arról beszéltem, ha a férfi jelen van, akkor nem veszem ki a kezéből az erőt igénylő munkát, hanem éreztetem, hogy fontos és erős!
2022. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%

A 6-7 válasszal teljesen egyetértek. Nő vagyok, egyedül élek,van hosszútávú párkapcsolatom. Mivel családi házban élek rengeteg olyan feladat van amit el kell végeznem, és amit ahol férfi van a háznál, Ő végzi. Pl fűnyírás, kapálás, apróbb barkácsolás. Én sem engedtem a barátomnak hogy ezt helyettem végezze, mondtam,hogy megszoktam, csinálom.Eleinte felajánlotta a segítségét, majd szépen leszokott róla.Ráadásul konfliktust is szült ez alkalmanként köztünk,úgy érezte,hogy én kizárom Őt az életemből.

Tehát óvatosan kell bánni ezzel, a pasi lelkületében is nyomot hagyhat!

2022. jan. 24. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

" Azt hiszik, hogy fizikailag is egy szinten kell a férfiakkal lenniük."


Nem hiszem, hogy az 50 kilómmal olyan erősnek kéne lennem, mint egy 85 kilós férfinek :) Viszont manapság, a városi életben igen ritkán van szükség komoly fizikai erőre.

2022. jan. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!