Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Külsőre nem jön be a pasi, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Külsőre nem jön be a pasi, de a fizikai kontaktus jól esett?

Figyelt kérdés
Lövészeti oktatáson vettem részt. Régen szexeltem, azt jelentené, hogy nagyon kívánom? A személyisége amúgy bejött.
2022. jan. 24. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Ő beindult rád?
2022. jan. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
ez annyit jelent, hogy már kéne szexelned valakivel
2022. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
41%

Ha a fizikai kontaktus jól esett azt jelenti,hogy valami csak van a pasiban ami miatt vonzódtál Hozzá. Vagy igen, lehet hogy csak azért mert pasi érintése volt....

Ha fennáll,hogy lehet folytatás én a helyedben ismerkednék Vele, sőt, ha nem lesz kapcsolatként folytatás,független, én a helyedben még alkalmi, akár egyszeri,lehetőséget is kihasználnék az intim együttlétre.

2022. jan. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Ha a fizikai kontaktus jól esett azt jelenti,hogy valami csak van a pasiban ami miatt vonzódtál Hozzá."

Vagy csak egyszerűen használni akarja a palit egy körre:D

21/N

2022. jan. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mocskos állat gyilkosok 90%-a élvezi.. Értem én hogy ökoszisztéma meg miegymás.. De egyszerű gyilkosok akik élvezik az élet kioltását, akit ez vonz ne tartson állatot se inkább!
2022. jan. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha rég volt pasival a kérdező csak van ebben a férfiban valami ami miatt vonzódik Hozzá a kérdező hiszen millió pasi van,miért nem más? Én is régen szexeltem, átölelt ma egy kollégám,rám írt tegnap egy régi pasim,mégis egy olyan srác jut eszembe gyakran akit egy éve láttam.
2022. jan. 24. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!