Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyi fizikai kontaktus fér...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi fizikai kontaktus fér bele ha nem akarok semmit a másiktól? Ezzel már túltoltam?

Figyelt kérdés

Baratnőm és férje meghívott minket (barátokat) hozzájuk szülinapot ünnepelni. Óriási házuk van, egy éjszakát mindenki ott töltött. Egyik pasadsal elég jóban vagyunk, szimpatikusak vagyunk egymásnak de nekem nem esetem. A barátnőm szerintem direkt csavarta úgy a dolgokat, hogy vegül egy szobában legyek vele (persze külön ágy)

Tv-t néztünk, beszélgettünk és csak azon kaptam magam, hogy a hasára tettem a fejem. Persze nem tapizott meg semmi, tök normálisan kezelte. Szerintetek ez beleférhet vagy elszúrtam? Semmit nem akarok tőle, pusztán kedves személy.


2021. okt. 4. 12:42
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
nemsokára el fog hívni randira, vagy legalább megkers facebookon
2021. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt már jelnek vettem volna. Nekem ez nem fért volna bele.
2021. okt. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%

Nem az eseted, de valamilyen szinten mgis vonzódsz hozzá. Nekem is volt ilyen - soha nem akartam tőle semmit, de azért megmozgatott...


F

2021. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
82%

B...meg, ez a "szimpatikus, de nem az esetem, de azért az ölébe hajtom a fejem, de nem akarok tőle semmit" ez a halálom. Értem én, hogy nőből vagy, de aki ennyire nem tudja, hogy mit akar, az inkább maradjon otthon a macskáival, és ne menjen emberek közé.

38F

2021. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
27%
Én már akkor, ott toltam volna le a gatyámat.
2021. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
89%

"azon kaptam magam, hogy a hasára tettem a fejem"


Azon kaptam magam... Velem miért nem történik olyan, hogy egy cselekedeten kapom magam? Hülye pitsa vagy, akinek kell a pasi figyelem, ezt nőként mondom.

2021. okt. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

@1 Már régen bejelölt, ismerem egy ideje.

Sok bulink volt együtt, még gimiben, de azért nem lett belőle semmi, mert egy az, hogy nekem nem jön be, kettő, neki volt barátnője. Ritkán beszélünk chaten valami apropóból.

2021. okt. 4. 12:50
 8/37 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha egy férfi csinálná ezt veled, mit éreznél? Tehát van egy pasi, aki neked bejön, de neki te max. szimpi vagy, és mondjuk elkezdené simogatni a hátadat "barátilag", úgy, hogy te közben tudnád, hogy nem akar tőled semmit. Neked hogy esne? És ha rosszul, akkor miért gondolod, hogy neked nőként jogod van így játszadozni valakivel?!
2021. okt. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
96%
Van olyan, hogy valakivel a testi kontaktust, lightos intimitast tudsz ertekelni, de meztelenul pl. mar nem akarnad latni. Nok kozott is van ilyen osszebujosdi, no-pasi kozott persze joval neccesebb, de letezik.
2021. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

Bocs, de neki jól esett. Azt tudja, hogy köztünk sose lesz semmi.


Szeretném megkérdezni a FÉRFIAKAT, hogy milyen fizikai kontaktus az, ami még nem szexuális kategória és ami szerintetek belefér, ha mindkét fél jól érzi magát közben.

2021. okt. 4. 12:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!