Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez mit jelenthet?

Figyelt kérdés
Adott egy lány akivel még szeptemberben találkoztam. Volt (van) barátja de párszor eljött velem randizni és nagyon jól alakult minden, annyira hogy párszor le is feküdtünk. Azt mondta hogy február környékén tudja kitenni a barátját (bizonyos okok miatt). Ebbe sajnos belementem. November környékén kitalálta, hogy ezt az egészet ő velem a jelenlegi formában nem akarja folytatni. Én ezt eléggé megviseltem de továbbra is jóban maradtunk, beszélgettünk tovább. Viszont idén mintha teljesen más lenne minden. Távolságtartó lett, mindenre röviden válaszol, és emojik nélkül. Viszont ha írok neki akkor azonnal visszaír (úgy mint korábban is). Rákérdeztem hogy mi a baj, azt mondta vannak időszakai amikor szomorúbb a kelleténél, de ez már tart egy ideje. Szerintetek meggondolta magát és már egyáltalán nem akar semmit, még beszélgetni sem?
2022. jan. 24. 13:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Sose tervezte kirakni érted a barátját, csak veled pótolta azt ami épp hiányzott a kapcsolatából. Most gondolom épp jól megvannak így nincs szüksége rád, mint eszközre.

Ha jót akarsz magadnak akkor nem csak, hogy ezt a csajt hanyagolod, de többet egy percig se veszel komolyan egy olyan lotyót, aki veled csalja a párját.

2022. jan. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Milyen "szép egészséges" (ja, nem) kapcsolódás az, amikor ugyanabba a lyukba dugdosod te is ahová a nő pasija. Nem értem az embereket! Kell ez neked? Hiányzik egy kis nemi betegség, amit a nő hurcol egyik paliról a másikra? Férfi létedre legyen már benned egy kis tartás, ha már a csajban nincs!
2022. jan. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy már egy 3.fiúval kavar.
2022. jan. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!