Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki jó a szexben, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki jó a szexben, akkor kevésbé veszi észre a partnere a kisebb szépséghibákat?

Figyelt kérdés

Ha egy lány jó az ágyban, és odaadó, szenvedélyes és egyéb, akkor ha esetleg nem minden tökéletes rajta, attól még lehetséges hogy a pasi jól érezze magát vele szex közben?

Ha mondjuk a lánynak van önbizalma is és jól érzi magát a férfival, akkor ha bármi is nem tökéletes a testén, attól még a pasi is érezheti jól magát vele?


2022. jan. 24. 21:48
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
szerintem igen. legalább is ezt tapasztaltam
2022. jan. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudtad hogy nem csak a modelleket dugják?
2022. jan. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%

Itt vagyok én erre példa. :D


Mondjuk nekem önbizalmam egyáltalán nincsen, csak kézügyességem.

2022. jan. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Tisztában vagyunk a partnereink szépséghibáival, de ez nem zavar minket. Mindenkimek vannak, senki nem tökéletes, én sem, a barátnőm se, ettől még nagyon jó vele a szex.
2022. jan. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ki az aki a szépséghibákat nézi szex közben? A partnerkapcsolat nem szépségverseny!
2022. jan. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
76%
Ez most komoly? Az a kérdés hogy tökéletlen nővel is jól érezhetik-e magukat a pasik? Jézusom, hol tanultál te a szexről, a sztereotípiák lexikonjából? Te tényleg el tudod kepzelni, hogy a fiérfiak csak a tökéletes testű nőkkel élvezik a szexet? Elég szomorú világ lenne, tekintve hogy a világ átlagos nőkkel van tele, nem tökéletesekkel. Nem kell kompenzálnod sem a testi "hibáid" azzal, hogy a lepedő ördöge vagy. Semmilyen extrának nem kell lenned ahhoz, hogy jó legyen a szex a másik félnek is, elég csak normálisnak, aki jól érzi magát a párjával.
2022. jan. 25. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%

Mindig mondtam hogy a rusnyàk önzetlenebbek. :D

Amùgy èletem legjobb sexe egy olyan nővel volt, akinek a teste elèggè lelakott volt. Szoval tènyleg igaz...

2022. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!