Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akarja irányítani az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja irányítani az életemet, ha még együtt sem vagyunk?

Figyelt kérdés
Van egy férfi, aki már többször szeretett volna összejönni velem, de végül sosem lett köztünk semmi különböző okok miatt. Mostanában viszont kiderült, aztán megfigyeltem hogy a hátam mögött irányítja az életemet. Nem negatív irányba, hanem mindig úgy, hogy nekem könnyebb legyen az életem. Viszont nekem erről sosem szólt, nem mondta, hogy most miattam mehetsz haza pár órával korábban stb. Erről az egyik barátja szólt vagy szólta el magát. Aztán én is megfigyeltem. Miért jó ez, ha közben én nem is tudtam erről?
máj. 24. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
43%
Mert tetszel neki (talán már érzelmei is vannak) és jót akar neked. Ha azt látja, tett valamit érted, ami neked jó, annak ő örül. Ha nem megy át a dolog a ló túlsó oldalára, akkor ez határozottan kedves tőle.
máj. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
18%

Miért irányítaná az életedet, ha hamarabb mehetsz haza, mert elintézte?

Szerimtem fogalmad sincs a szavak jelentésével.

máj. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem mondd meg neki, hogy fejezze be!
máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
51%
Mert egy creepy, nyomorult bohóc. Azért.
máj. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Be akar jutni a bugyidba! Nem érti a NEM szócskát. Nem tiszteli a döntésed. Direkt benyal, hogy rakd szét a lábad, hogy kinyalhasson és megdugjon. De ha nem szólsz rá a végén még képes lesz meg is erőszakolni merthát "tartozol neki" amikor annyi "jót" megtett érted. Helyedben megmondanám neki szépen, de határozottan mégegyszer, hogy nincs esélye és ha nem fejezné be mennék a HR-re, hogy helyetted dönti el meddig dolgozz. Amúgy mi a lóbigyót csinál? Most akkor miatta kevesebbet keressel, vagy mi a szösz? Lehet fel is mondanék és minél messzebbre mennék tőle. Rendesen a hideg ráz ki a viselkedésétől.
máj. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
27%
5..te nem érted, hogy sosem szólt erről? Titokban csinálja, nem kér érte semmit, nem jött sosem olyannal, hogy tett volna valamit a kérdezőért. Mivel akarna a bugyijába jutni, ha meg sem mondja? Ne viccelj már.
máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%

Te nem érted miről van szó.


"Erről az egyik barátja szólt vagy szólta el magát."


Meg lett beszélve a baráttal, hogy mondja el ő milyen jószívű.

máj. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Dikk az élet nagy problémái, hogy nektek semmi sem jó...
máj. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
77%
Hiába nyomják egyesek a mínusz, attól még egy nyomorult, agybeteg bohóc az ilyen, akinek az agyára ment a Szürke 50 árnyalata.
máj. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
72%
Az ilyen azon élvezkedik, hogy rendezkedhet az életedben.
máj. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!