Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha megtudnád a kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megtudnád a kapcsolat elején, vagy összejövés utáni időszakban hogy a pasid egy ideig kur.vaként dolgozott az zavarna titeket?

Figyelt kérdés

csak női ügyfélköre volt, és már rég abbahagyta.


ti hogy reagálnátok, vagy mit tennétek ?


2022. jan. 25. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Attól függ. szerintem ezekre nincs szabály. ha közel kerülsz valakihez akkor lehet olyan ez a közelség, hogy belefér sok minden. esetleg röhögni is rajta. Szóval szerintem a kapcsolódás minőségétől függ.
2022. jan. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem van ilyen ismim. Mesélt egy nagycsomót, hogy milyen nők vannak meg sztorizott stb.


Hat kapcsolatra nem kéne valahogy ilyen.

2022. jan. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom. Attól függ, hogy nyilatkozik arról az időszakról, a nőkről, mennyire szerettem bele, milyen szinten áll a dolog.
2022. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy zavarna, de ha ismer engem, ez nyilvánvaló.
2022. jan. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%

Engem nem zavarna, ha szeretem és ő is szeret engem. Ismerkedésnél pedig emiatt nem utasítanám el, nem rontja az esélyeit.

Nálam az instant kizáró ok, ha megerőszakolt volna egy nőt vagy bántott volna valakit korábban.

2022. jan. 25. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
69%
Elméletben mindig jól hangzik ez a “csak a szeretet számít”, meg ilyen dumák, de az az igazság, hogy nem, nem működne.
2022. jan. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
30%
#6 haha egy másik topikban kicsit idegesített a hozzáálásod. De most rájöttem mi van. Te még nem voltál szerelmes :)
2022. jan. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Idegesíthetett, sokat trollkodok, ha olyanom van. :D


De most komolyan válaszoltam kivételesen. :D

2022. jan. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%
Instant kiábrándulnék, kiölné belőlem a vonzalmat és megszakítanám a kapcsolatot. Nem ítélem el, de aki ennyire másként áll a szexhez, szexualitáshoz, azzal egészen biztos nem működne... ugyanígy vagyok azzal is, aki csak úgy megdugta a fél várost. Nekem ez taszító, és kész. Egyedüli kivétel, ha azért csinálta, mert a halálos beteg testvérének több tízmillió forintos műtétjére kellett összeszedni a pénzt, és ennek érdekében mindent megtett, köztük ezt is.
2022. jan. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
#8 én is sokat trollkodok. de most én is komolyan válaszoltam...
2022. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!