Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már összejövéskor szerelmesnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már összejövéskor szerelmesnek kellene legyek, vagy ez egy hosszabb folyamat? (Első kapcsolat)

Figyelt kérdés

Szóval, összejöttem egy sráccal viszonylag rövid randi időszakot követően, mivel nagy volt az összhang, előtte egy hónapig beszèlgettünk, és életemben nem nevettem ennyit és éreztem jól magam valakivel , mint vele

19 vagyok (lány) és hivatalosan együtt vagyunk, de furcsa az egész, mivel az eddigi években totál egyedül voltam, szingliként azt se tudom milyen párkapcsolatban lenni, és milyen is szerelmesnek lenni..rengetegszer válogattam, senki nem felelt meg de most teljesen megváltozott minden. “Szerelmes “.voltam egyszer , vagyis fellángolásnak éreztem inkább


Azért is mondtam igent, hogy egy pár legyünk, mert hihetetlen türelemmel állt hozzám mindvégig, tiszteletben tartotta azt hogy nem volt (szexuális téren ) még senki, és sok, férfiakkal való ismerkedés után senkinél nem tapasztaltam hogy ennyit törődne velem. Külsőre nem az ideálom, de a lelke, a humora teljesen megvett

Ugyanakkor a szerelem maga az egy hosszabb folyamat? Ti szerelmesek voltatok már , mikor összejöttetek a párotokkal, vagy ez majd közben alakul ki?

Fogalmam sincs mit kellene érezzek, teljesen új számomra az egész...nagyon kedvelem, vonzódok hozzà



2020. okt. 26. 09:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell.
2020. okt. 26. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%

Nem feltétlenül kell szerelmesnek lenned az elején. Majd kialakul, de az is lehet, hogy nem.

Számomra teljesen normális, hogy idővel jön csak a szerelem.

A legutóbbi kapcsolatomban úgy 3 hónap kellett mire azt éreztem, hogy én most tényleg szerelmes vagyok.

2020. okt. 26. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
76%
Én addig nem jöttem össze senkivel, amíg nem voltam benne/kettőnkben teljesen biztos, amihez a szerelem is hozzá tartozik, nyilván. De én mindig is a férjemet kerestem, nem akartam sok kapcsolatot, csak őt. Ha te nem így vagy, akkor simán belefér, hogy hamarabb lépj be egy kapcsolatba.
2020. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Az igazi szerelem csak viszonylag hosszú idő alatt tud kialakulni, hiszen kell hozzá az, hogy megismerd a másikat teljes valójában. Amit az ember a kapcsolat előtt érez és sokan összekeverik a szerelemmel, az csak vonzódás. Nyilván pár randi alatt nem tudod úgy igazából megismerni, ahhoz kell, hogy lásd a nehéz pillanataiban, olyan dolgokról beszélgessetek amikről mással nem
2020. okt. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
94%
Sokszor hosszabb idő után alakul ki a szerelem. Sokan ott rontják el, hogy első találkozáson hiába nagyon szimpatikusak egymásnak, a romantikus filmekben látott, profi színészekkel begyakorolt, "első találkozásos" feeling-et várják. Szerelem első látásra, mindent elsöprő, azonnali szerelem, villámcsapás, pillangók stb. Sokan erre készülnek és mivel ez az érzés nem jön, csalódás és kiábrándulás van, másik megismerésének már esélyt sem adva közlik: "nem működik a kémia" "nem érzek semmit" "nincs semmi úgy érzem, ne raboljuk egymás idejét".
2020. okt. 26. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
93%

Nem "kell" szerelmesnek lenni. Szerintem pár óra ismeretség után nem is alakulhat ki szerelem, legfeljebb erős vonzalom, sokan összetévesztik a kettőt.

Én is hasonló helyzetben vagyok, néhány hete vagyunk együtt egy sráccal, nekem is ez az első kapcsolatom. Nem vagyok szerelmes, de azt egyértelműen érzem, hogy jó irányba haladnak a dolgok. Élvezzük egymás társaságát, egyre jobban bízunk egymásban, egyre inkább bevonódunk egymás életébe, testileg is egyre többet engedünk a másiknak. Azt nyilván érzi az ember, ha viszolyog a másiktól, nem esik jól neki a társasága, az érintése, ebben az esetben felesleges erőltetni a dolgot. Viszont ha simán csak lassan alakulnak ki az érzelmeid, de egyébként jól érzitek magatokat együtt, akkor szerintem mindenképpen érdemes együtt maradni, pláne ha türelmes párod van, aki nem sietteti a dolgokat.

2020. okt. 26. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
16%
"hivatalosan együtt vagyunk" E mit jelent? Házasságot kötöttetek, bejelentett élettársak vagytok? Szoval mi a hivatalos a kapcsolatotokban?
2020. okt. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem kell egyből szerelmesnek lenni. Viszont akivel jó eséllyel kialakulhat a szerelem, azzal érzed kezdettől fogva, hogy vele kicsit más.
2020. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
76%

Én még soha nem voltam hirtelen szerelmes. Nem tudom ez mit jelent igazából .


A mostani párommal is úgy ismerkedtem meg hogy igazából talalkozgattunk ismerkedtünk jó volt együtt és kb olyan másfél hónap programozás után már szóba hoztuk hogy akkor mi végülis most együtt vagyunk. Szerelem pedig később alakult ki vagyis inkább úgy mondanám ez egy folyamat volt.


Szépen ismerkedtünk egymással és aztán alakultak az érzelmek is. Eddig mindig így volt.

2020. okt. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
94%
Nem illünk össze mindenkivel egyformán. Van, akit utálunk az első pillanattól, van, aki közömbös, van, aki tetszik, van, akihez vonzódunk, van akibe szerelmesek tudunk lenni, és van, akinek egy szavától megroggyan a térdünk. Ez utóbbi kategóriát csak nagyon kevesen találják meg, és még ebből a kevésből is a legtöbb csak szalmaláng, néhány hónapos liaison lesz csak belőle.
2020. okt. 30. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!