Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Aki szerint 28 évesen még ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki szerint 28 évesen még ne szexeljen vki ha nem talált rá a a szerelemre, az hogy gondolkozik????

Figyelt kérdés
Én egy vonzó, bájos lány vagyok, de néha kislánynak érzem magam, mivel sosem volt intim kapcsolatom. Mindig mindenki azt tanácsolta, hogy nehogy odaadjam magam valami jött-mentnek és én szót is fogadtam. Nagyon rossz, két éve eléggé szorongó lettem amiatt, hogy elveszítettem életem legszebb éveit. Lassan már egy pasinak sem fogok kelleni, mert 30 éves nő ma már nem jó, 20 éves kell csak. Mára bánom, hogy nem feküdtem le egy nős pasival, és nem mentem bele egy másik szexkapcsolatba. Aki hiszi, hogy az ember várjon a tökéletesre az nem akar elgondolkodni azon, hogy mekkora veszteség amit az életéből kihagy ilyenkor az illető? Szerintem ezt csak az érti igazán, aki benne van ebben.
2022. jan. 25. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Itt szoftver problémák lesznek, nem a szerelem az elsődleges probléma.
2022. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tégy amit jónak látsz, elvégre felnőtt vagy.

De nem rosszból mondják amit.. majd idővel rájössz.

2022. jan. 25. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy még végletesen elkésve, de eddig mégis hogyhogy nem akadtál össze egyetlen rendes krapekkal sem? Barlangban rejtőztél a külvilág elől,vagy irreális elvárásaid lennének? Nem bántásképpen kérdezem, csak nem értem,mi lehet az oka ha tényleg vonzó bájos aranyos lány vagy..
2022. jan. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én benne vagyok. Első komoly kapcsolatom amiben szex is van 32 éves koromban lett. A párom akkor 31 éves volt.


Nem bánom egy pillanatig se, hogy kimaradtak a 20 as éveimből ezek.. és nem.. nem azok voltak a legszebb éveim.

2022. jan. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinél változó, hogy hogyan akarja elveszíteni a szüzességét. Én 18 évesen már nagyon "tehernek" éreztem, ezért lefeküdtem egy sráccal, akiről tudtam, hogy nem lesz életem szerelme, de kedves és odafigyelő volt. Szerintem ez a lényeg.

Mások meg úgy vannak vele, hogy tényleg csak szerelemből, vagy akár várnak házasságig is. Neked kell tudnod, hogy mit akarsz. De a szavaidból azt veszem ki, hogy már téged is frusztrál. Én a helyedben nem várnék már a csodára. Nyilván nem valami családos csávóval optimális lefeküdni, de egy megbízható emberrel én simán belemennék szexkapcsolatba. Lehet utána a párkeresés is könnyebb lenne, ha ez a nyomás lekerül rólad.

2022. jan. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
29%
Senkit se érdekel viszlát
2022. jan. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!