Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha csúnya melleid vannak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya melleid vannak, akkor haggyuk is az ismerkedést. Mit gondoltok arról ha egy férfi igy gondolkozik?

Figyelt kérdés
Randiztunk párszor, legutóbb iszogattunk, beszélgettünk a szexről is, hogy ki mit szeret stb. Valahogy a mellekre terelődött a szó, én nem vagyok megelégedve az enyémmel és ezt ki is mutattam a beszélgetés során. Persze kíváncsi lett, és faggatott hogy mégis miért nem vagyok vele kibékülve. Aztán elmeséltem neki, hogy nem olyan mint az átlag nőknek, hanem kicsit fura, nem nagy, de lóg valamennyire, és hatalmas bimbóudvarom van hozzá. Ekkor láttam hogy csalódottá vált, és azt mondta hogy ne haragudjak, de szerinte neki erre nem állna fel/lelankadna szex közben. Utánna még beszélgettünk más témáról olyan erőltetett udvariassággal, majd fél óra múlva eljöttem haza. Azóta, 1 napja nem keres sehol. Amúgy a randijaink, úgy tűntek hogy nem szexkapcsolat kialakítására vannak kiélezve, hanem komolyan érdeklődött irántam. Valóban ennyire kapcsolatgyilkos hiba a nem tökéletes mell? Vagy el sem kellett volna mesélnem hiába faggatózott? Bár az első szeretkezéskor még rosszabbul esett volna nekem ez a reakció.
2018. okt. 29. 20:00
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
60%

Túl vagyok néhány kapcsolaton, de egyik első szeretkezésemkor sem az volt az itójáték, hogy hú de ronda a melled.

Ha valakivel lefekszem az nem a melle miatt van. A szex lehet jó kis és nagy mellű nővel. Szerintem szimplán nem vagy megelégedve a melleddel.

2018. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
94%
Ez egy paraszt volt, ne foglalkozz vele. Mondjuk én eleve nem is folytatnám egy olyannal, a melleimről faggatózik egy randin.
2018. okt. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%

Azt gondolom, hogy jobb, hogy kiderült, hogy egy ilyen paraszttal van dolgod. És félreértés ne essék, nem azért írom, hogy paraszt, mert neki nem tetszik valami, más az ízlésünk, hanem azért, mert ha intelligens, "lekoptathatott" volna valami olyan dologgal, hogy ne sérüljön mégjobban az önbizalmad, ami látom, hogy így sem túl nagy. Örülj neki, hogy kiderült, mert ha vetkőzésig juttok, az még fájdalmasabb lett volna.

Egyébként nekem rettentően lóg a cicim, konkrétan lefele áll a bimbóm, úgyhogy teljesen átérzem a helyueted, bennem is rengeteg félelem van ismerkedésnél emiatt és én is szoktam ezt jelezni. De hidd el, vannak olyan férfiak, akiknek te fogsz kelleni ilyen cicivel is és téges fog kívánni és megerősíti az önbizalmad. Nekem is van egy ilyen hercegem és már nem félek előtte levetkőzni.

Szóval fel a fejjel, vannak ilyen barmok, de jobb, hogy kiderült, ne törd magad ezen tovább.

N

2018. okt. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
3%
Személy szerint nekem is egy nagy NEM ha valakinek nagy bimbóudvara van, legyen akármekkora melle is. És véleményem szerint jobb ha már most szóba került és nem csak azután hogy már szexeltetek. A mellek formája, mérete, nem tagadom fontos szempont részemről amikor egy nőt szemügyre veszek. A méret nem izgat, de a teste legyen nagyjából "egyensúlyban". Tehát ha pálcika lábai vannak akkor ne legyen Alföld méretű a feneke, stb. tehát nálam az összkép a fontos. Amúgy ami nagyon beindít az a fit csajok látványa, a kockahas és feszes fenék a gyengém. Ezzel szemben más férfi lehet a duci csajokat kedveli, vagy éppen azokat akiknek nagy bimbóudvaruk van, ez nagyon is egyénfüggő.
2018. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
35%

A f#szkalapoknál, akikkel te ismerkedsz, azoknál számít. Mellesleg te sem vagy makulátlanság, ha a melleidről, amit személy szerint te kimondottan kényes témának tartasz, azonnal beszélni kezdesz. Tudod, intimitás. Elvégre is a melled formája ki másra tartozna, mint a saját párodra. Jó hogy nem dugtad a bimbódat a szájába, hogy azért vegyen már ízmintát.

Oké, hogy sok k#cs#g faszi van közöttünk, aláírom, tény és való, de a buta, töketlen, a félistenségnek magukat felkínáló nőkről sem igazán tudok pozitív véleményt formálni. A melled ne legyen már elsődleges téma egy randin, bakker.

Vagy csak én vagyok ennyire konzervatív pöсs?

2018. okt. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
85%
5.: igen, csak te vagy ekkora pö.cs. Szerinted jobb ötlet lett volna rommá dönteni az önbizalmát, amimor eljutnak az ágyig és a srác akkor derül ki, hogy ilyen paraszt, amikor meztelenül, kiszolgáltatottan áll előtte. Látod, hogy nagyon is volt értelme megemlíteni, hiszen kiszűrte ezt a gyökeret és megkímélte magát tőle.
2018. okt. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
88%
Ahogy korábban is mondták, jó hogy elmondtad neki, így nem kell több időt pazarolnod egy ilyen impotens phaszra. :) ha olvastál itt eleget, láthattad hogy aol embernek tetszik a lógó mell, még többnek meg a nagy bimbóudvar. De a legtöbben vannak azok, akiknek pont olyan mell tetszik, amilyen a barátnőjüknek van, mert az a barátnőjüké. :)
2018. okt. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az első randin beszéltünk ilyenekről, most találkoztunk 6. alkalommal. Előtte is fél napos programok, több órás beszélgetések voltak, egy kis bizalom már kialakult.
2018. okt. 29. 20:16
 9/31 anonim ***** válasza:
58%
Azért, ha találkozol vele, mondjál neki valami csúnyát. De tényleg bunkó volt, nem vesztettél semmit.
2018. okt. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
81%
11.: szerintem a napi siránkozásaid után te inkább ne nyisd ki a szád, mert csak szemét jön ki belőle, te nem segíteni akaraz, hanem másokat lehúzni a nyomorodba.
2018. okt. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!