Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha jobban èrdekli az exe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha jobban èrdekli az exe idegesítèse, mint az ùj kapcsolata akkor valószínű hogy mèg nincs túl rajta?

Figyelt kérdés

A legjobb baràtnőmről van szó. Van egy exe akibe nagyon szerelmes volt, de a kapcsolat vège felè màr nagyon rossz volt köztük a viszony. Sokat szenvedett a sràc miatt. Ezutàn szakítottak ès azonnal összejött egy közös baràtunkal akinek màr règóta tetszett. Az exe próbàlkozott bèkülèssel, de a baràtnőm hajthatatlan volt.

De azóta folyamatosan posztolja instangarammra hogy mennyire boldog az új kapcsolatàban. A fura ebben az hogy sosem szerette az instàt, nem is hasznàlta csak nagyon ritkàn. Viszont beismerte, hogy az exe minden storyjàt megnèzi.

Nekem ez úgy tűnik, mintha direkt az exènek szeretnè mutogatni hogy mennyire jól is megvan nèlküle. Mert eddig tènyleg nagyon rossz vèlemènnyel volt az egèsz instàról...

Szerintetek?



2022. jan. 26. 08:10
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja azt kihagytam, hogy a szakítàs, ès az új kapcsolata között nèhàny hèt telt el. Tehàt gyorsan vàltott.
2022. jan. 26. 08:13
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs túl rajta, bár fiatal vagyok, csak 1 kapcsolatom volt eddig.
2022. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is az az érzésem, hogy inkább az exének szól a műsor, bár azért azt hozzátenném, hogy az instával kapcsolatban megváltozhatott a véleménye időközben, nem ő lenne az első és egyetlen, aki rájön, hogy mégsem az ördög találmánya a közösségi média.

Ez persze nem jelenti azt, hogy nem boldog a mostani kapcsolatában és hogy tisztán csak színjáték lenne, de szerintem sincs még teljesen túl az exén.

2022. jan. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy nincs túl rajta, amúgy egy óvodás kislány szintjén van, aki majd jól megmutatja.


Úgy általánosságban az is igaz hogy valaki minél jobban hirdeti azt a közösségi médiában, hogy mennyire boldog, annál jobban jelenti az ellenkezőjét...

2022. jan. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy írták, színház. Ha ennyire bizonygatja, hogy mennyire boldog, akkor nem az, hidd el. Szeretne az lenni, próbálja elhinni, de nem az. Ha meg tényleg az exét akarja ezzel bosszantani, az meg szánalmas is.
2022. jan. 26. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyetértek veled, kérdező!


És nagyon sajnálom az új fiúját, aki csak biodíszlet az exével való adok-kapokban.

2022. jan. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó eséllyel így van. Én is megpróbáltam anno, nem működött. Mindenkinek rossz volt, kivéve az exemet, mert ő sz@rt rá (meg rám is).

N

2022. jan. 26. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Az új barátot teljesen kihasználja, csak erre kell neki, még mindig az ex után sóvárog és neki szól ez az egész. Valószínű az exe meg tojik az egészre.


Kicsit a Mi kis falunk Ildikó és Laci esete jutott eszembe erről.

2022. jan. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!