Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig akarja húzni a lépéseke...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig akarja húzni a lépéseket? Hogyan sürgessem a férfit?

Figyelt kérdés
A való életben ismerkedtünk meg, kiderül, hogy van egy közös hobbink. Felajánlotta, hogy szívesen részt vesz velem az egyiken. Összesen már 4x találkoztunk, nyilvánvalóvá tette finom nyomulással, hogy bejövök neki. Én is adtam a jeleket de egyszerűen nem hív meg randizni amivel egyértelművé tenné a szándékát. Lassan teljesen megunom az egészet.
2022. jan. 27. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkinek más a tempója. Lehet, hogy attól fél, azzal rontaná el, ha túl korán hívna randira.
2022. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
62%
Lehet még másokat is fűz és még nrm döntött
2022. jan. 27. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 kombika ***** válasza:
100%
kérdezz rá. nem érdemes húzni az időt. lehet nem jössz be neki és tök feleslegesen vársz rá.
2022. jan. 27. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%

Nekem is volt olyan srac pl kezdetben hébe hóba írtznk csak egymásra, az elején offoltam is, barátzonás lett, ki is maradtak idoszakok h beszeltunk volna, de aztan megint irkálgattunk, aztan videocseteltunk is, marha lassan alakult ki kettonk kozt minden, mert ő is lazán vette, en is.

Elirkálutunk egymassal hebe hoba is.


Aztán mégis mindent elsopro szerelem lett belole, egyre tobb lett a videocsat, es hatalmas lángolás lett az egeszbol.


Ehhez kell az hogy mindkettonek egyarant van elete is, nem élethalal egy kapcsolat vagy ismerkedes, es kepesek meghagyni mindketten azt hogy teljesen magátol bontakozzon ki barmi

2022. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
48%
Hívd el te.
2022. jan. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy nem, legyen már férfi!
2022. jan. 27. 11:37
 7/8 anonim ***** válasza:
33%
2022 van. Nyugodtan elhívhatod.
2022. jan. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a hobbi érdekli. A flört a hétköznapok része is, nem jelent már semmit, ha csak annyiban kimerül.
2022. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!