Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Offoljam vagy még hagyjam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Offoljam vagy még hagyjam “nyitva”?

Figyelt kérdés

Van egy csaj aki már egy ideje tetszik, egyetemről ismerem. Eddig csak úgy találkoztunk 1-2 alkalmat kivéve, hogy szaktársakkal találkoztunk és ő is ott volt. Mindig nagyon aranyos és kedves volt. Az a baj, hogy általában ittunk mindig. Ő nem bírja jól a piát sokszor kiüti magát.

Amikor józan nagyon aranyos ezért kedveltem meg. Instán is szoktunk egyetemen kívül beszélni, hogy megy a tanulás stb.

(Nincs sok óránk együtt ezért ritkán találkozunk).

Egy ideje nagyon bejön és egész nap csak kb rá gondolok. Viszont szinte csak részegen ismerem, ill alig ismerem a teljes személyiségét.

Ma találkoztam egy másik lánnyal akit év elején ismertem meg, csak rámírt valami egyetemes dologgal kapcsolatban aztán találkoztunk. Tök érdekes dolgokról beszéltünk, személyiség, szokások, mennyi a közös bennünk, mennyire mások vagyunk. Élet felfogás stb. Nagyon jól éreztem magam vele, nagyon kellemes volt. Végre nem csak piálás volt, hanem tényleg egy tartalmas és érdekes időtöltés. Lelkileg ezerszer többet adott, mint ha haverokkal elmegyek bulizni.

Nos, ez az említett lány nekem inkább barát, nem az esetem annyira. Nagyon jól elvagyunk, de nem tudnám mint barátnőm elképzelni. Ő sem mutat érdeklődést felém, tényleg csak barátok vagyunk.

Elhívtam, az említett piálós csajt kávézni, mert szeretném jobban megismerni, de nem tűnt olyan lelekesnek, mondta, hogy szívesen, de mostanában eléggé elfoglalt, de valamikor szívesen.

Viszont a mai után teljesen átgondoltam. Valahogy az az érzésem, hogy ennek a lánynak kb az egész személyisége szinte a bulizás, ivás. Sokat beszélünk, de nem olyan tartalmas az egész történet.

Szerintetek lenne értelme majd tényleg elmenni vele randizni? Lehet ő is így megnyílik és sokkal többnek gondolom, mint “az aranyos csaj akivel piálni szoktam”.? Mert jobban belegondolva kicsit csalódás, mert semmi komolyról nem tudok vele beszélni, max család stb.

Nagyon kedvelem őt, de a mai után olyan “üresnek” tűnik. Ez persze lehet azért mert nem igen találkozom vele józanon. Lehet kettesben vele is hasonlóan elbeszélgetek.


Hosszú ideje ez volt az egyik legjobb beszélgetésem valakivel, annyira jó volt ilyen önismereti szempontból. Ez a lány teljesen tökéletesen felismerte a személyiségemet, hogy milyennek gondol szabadidőmben, amikor egyedül vagyok stb. Beszéltünk arról, hogy nekem pl fontos a társaság és az emberek közelsége, ő inkább visszahúzódóbb stb.


Elhívjam randizni és próbáljam meg vele hasonló képpen? Eltudom képzelni, hogy ő is vevő az ilyenekre.



2022. jan. 27. 21:46
 1/8 A kérdező kommentje:
A kérdésem lényege annyi lenne gyakorlatilag, hogy hagyjam ezt a piálós lányt és keressek mást, akivel jobban egy hullámhosszon vagyunk? Akivel tudok ilyen tartalmasabb érdekesebb beszélgetéseket is folytatni? Őszintén ez a csaj is fordítva ugyan annyira ismer, ő is velem csak inni találkozik
2022. jan. 27. 21:52
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akivel érzed jobban a kémiát azt válaszd. Ha a sekélyes piálóst, akkor őt.
2022. jan. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hagyd a piálós lányt és próbálj megismerni olyan lányt akivel van témátok és jól érzed magad vele.
2022. jan. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagytok egy hullámhosszon, szerintem hagyd a piálós csajt. A leírás alapján fontos neked hogy valakivel el tudj beszélgetni értelmesen, komolyabb témákról is, úgyhogy keress olyat aki hasonlóan értelmes mint a másik csaj, de azért a vonzalom is megvan.
2022. jan. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
29%

Szerintem a kovetkezo bulin told meg a piazos csajt. Ugyis be lesz piazva :)


Kapcsolatre meg keress 1 rendes lanyt. Bar ahogy oregszel majd te is ra fogsz jonni h rendes lanyok nem leteznek.

2022. jan. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Arra jutottam, hogy meg szeretném őt jobban ismerni és ha nem olyan, akkor tovább lépek. Mondom, eltudom képzelni, higy van benne egy ilyesmi oldal is, csak nehez ugy megismerni valakit, ha kb csak pialni talalkoztok
2022. jan. 27. 23:30
 7/8 anonim ***** válasza:
Legalabb nem egy herkas csajjal jottel ossze. Gondolj bele mindig csak szurnatok egyutt...tiszta trainspotting lenne.
2022. jan. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Felre ne ertsetek, mondom biztos van rendes oldala is, de eddig csak pialni talalkoztunk.
2022. jan. 27. 23:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!