Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tali után írjak én?

Figyelt kérdés
Múlt hét szombaton találkoztam egy sráccal. Jól kijöttünk, sokat beszéltünk, azonban a tali után nem írt. Ezek alapján azt szűröm le, hogy nem akarna további randit, azonban mivel nagyon jó fej volt, barátnak szerintem jól kijönnénk :) még ismerősöm és követ. Írjak neki baráti üzit vagy hagyjam?
2022. jan. 27. 21:55
 1/7 anonim ***** válasza:
25%
Ha több héten keresztül nem ír akkor írj rá sztem
2022. jan. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
79%
Lehet mással randizik mielőtt kivalsztom a megfelelő cipőt én is többet felprobalok aztán ami nem kell szépen visszarakom ha pár hét múlva sem ír akkor lehet hogy ő ilyen ciposzethagyós fajta akkor úgyse kár érte
2022. jan. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez bőven felejtős szerintem. Bunkóság tőle, hogy azóta se kép, se hang. Jellemtelen.
2022. jan. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%

Ha ez egy szerelmes srác lenne,akkor teperne. Tehát már aznap írni akarna neked, de lehet várna 1-2 napot, hogy ne ijesszen el. Most vagy kiváncsi, hogy vajon írsz neki, vagy talált most érdekesebb elfoglaltságot,de egyik lehetőség se komoly kapcsolat kezdetére utal, ha esetleg arra vágysz.

De végül is te voltál ott vele.Ha érdemesnek látod, hogy írj akkor, írj, mert pár héttel később már furcsább lenne neked is meg neki is.

2022. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Mondom, nem szerelemre vágyok vele, vagy komoly kapcsolatra. De barátnak/havernak szerintem jó lenne.

2022. jan. 27. 22:24
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem veszítesz ha ráírsz semmit.
2022. jan. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
31%
Szexpartnernek jó lesz.
2022. jan. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!