Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan adjam a tudtára, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan adjam a tudtára, hogy nem mindig arra vágyom?

Figyelt kérdés

Már többször beszéltem a barátnőmmel, hogy több összebújásra vágyom, de nem igazán lett változás. Ha pl kicsit összebújunk alvás előtt vagy csakúgy, ő egyből a szex felé terelné a dolgot, pedig nekem nem mindig erre van szükségem, sokszor inkább csak az intimitásra, ami miatt volt már konfliktusunk is.

27/F



2022. jan. 28. 09:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Sokan irigyelnék ezt az állapotot.

Neki nagyobb az éhsége, nyilvánvalóan. Ez olyan dolog, hogy az ember beszélhet, a sajat biológiai szükségleteit nem tudja felülírni.

2022. jan. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Ha nő írta volna ki ezt a kèrdèst, akkor már jött volna ezer dühös válasz, hogy csak kihasznál sexre.Választhatsz amúgy. Vagy megadod neki amire vágyik, vagy keresni fog olyat aki megadja neki
2022. jan. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
38%

Ember! Én meg házas vagyok, ha már csak közeledek, egyből el vagyok küldve a halál retkes f*szára! Nem hogy szex, még csak meg sem érinthetem!


Majd ha lesz egy kis időm, megsajnállak! Egyébként nem rosszindulatból mondom, de a hozzád hasonlóknak adnék vagy fél évet az én életemből, egyből megtanulnád értékelni azt amid van.

2022. jan. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
#3 válj el baszod :D
2022. jan. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
69%

. Tényleg, de nagy megoldás lenne! Fizessek gyerektást, a házat adjam oda, akadjak össze a következő pasijával. A gyerekem körül egy idegen manus lesz, a társkereső piacon a kutyának se kellenék.

mesélj, mivel lennék előbbre?

2022. jan. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
74%
Inkább maradj, igazad van!
2022. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nézzél már szét a 40-es elvált emberek körében! Ne a neten, hanem a való életben! a 90%-uk lecsúszott, vagy lecsúszik.
2022. jan. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
Én barátnőm is ilyen volt. Egy perc nyugtom nem volt. Ha meg nemet mondtam, kiakart ugrani az ablakon. Az a tiszta ha megbeszélitek. Lehet közös egyezményt csinálni. Egyik nap nincs szex, a másikon igen. Ha ritkábban csinálja, ő is jobban várja majd.
2022. jan. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, miért kell lepontozni 3-ast. Az okos ugye más karán tanul, a hülye a sajátján sem.


Legalább van a kérdező előtt egy ilyen példa is.

Pajzán dolog az élet... Nem mindenki azt kapja, amit szeretne.

2022. jan. 28. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem egyforma az igényetek ilyen téren. Én is az a fajta nő vagyok aki szeret kihasználni minden lehetőséget. Én pl nem érem be heti 2 3 együttléttel.

Akivel nem passzoltam össze ott különváltak útjaink. Meg kell találni a megfelelő partnert akivel ilyen téren is összeilletek.

2022. jan. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!