Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szeretem? Másfél éven keresztü...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem? Másfél éven keresztül randiztam egy sráccal, akirôl azt hittem, hogy egyáltalán nem érzek iránta semmit. Egyszerûen csak imádtam vele beszélgetni. Mindig a tudtára adtam mit érzek.

Figyelt kérdés
Nem is értem, hogyan szerethetett annyira, hogy ennek ellenére mindig találkozni akart velem. Legutóbb mesélt egy lányról és úgy tûnt továbblépett rajtam vagyis lehetséges, hogy már egy ideje nem is érzett semmit. Próbáltam jól kezelni a helyzetet, de úgy éreztem mintha összetörték volna a szívemet. Tudtam, hogyha fontos el kell neki ezt mondanom, meg is tettem. Olyan volt, mintha bezárkózott volna elôttem én megnyíltam neki de ô nem beszélt az érzéseirôl. Sokat gondolok rá, de még mindig nem tudom, mit érzek pontosan.

#randi #szerelem #mit tegyekb
2019. okt. 30. 23:34
 1/4 anonim ***** válasza:
85%
Àlomvilágban élsz? 1,5 évet rád szánt, szerencsétlenkedtél vele, még csak meg sem dughatott, igaz? Jogos, hogy más után kezdett nézni. Nem az fáj, neked, ami van, hanem az egódat bántja, hogy megszűnt a rajongása irántad. 31F
2019. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nemrég ugyanebben a szituációban voltam, csak itt én voltam az "új barátnő". Javaslom, hogy engedd el. Megérdemli ez a srác, hogy olyan párja legyen akinek nem kell azon gondolkodnia, hogy mit érez iránta...

2019. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak addig érzed azt, hogy kell neked az a srác, amíg nem mutatna ő is érdeklődést feléd.
2019. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1,5 év alatt rég történt volna azért valami, ha ő is akarta volna. Mennyi idősek vagytok? Lehet, hogy ez részéről csak összejárás volt. Akkor másik lány sem lenne. Elég gyerekes amúgy ez, hogy felhozta.
2019. okt. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!