Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék a nő közelébe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék a nő közelébe jutni ha egy másik férfi akadályoz? Most komolyan minden nőnek a bunkó alfa hímek jönnek be?

Figyelt kérdés
A nő frissen került ki az egyetemről, jelenleg sebész rezidens egy kórházban. Én ugyanebben a kórházban dolgozok karbantartóként. A nő mindenkivel kedves, mosolygós, viszont ha egy kicsit flörtölősre veszem a figurát rögtön leszerel. Többször is próbáltam üzenetekben beszélgetést kezdeményezni és flörtölni de a nő ritkán válaszol. Mikor megkérdeztem ennek mi az oka, a nő azt mondta, hogy dolgozik és ezer fontosabb dolga van mint írogatni mindenkivel. A nő közelébe néha elég nehéz kerülni, mivel több rezidens is próbál kapcsolatot kezdeményezni vele. Egy rezidens az, akivel gyakran elmegy ebédelni vagy esetleg vacsorázni, illetve ha van idejük akkor munka közben is egymás társaságát keresik. A nő nagyon közvetlen és mosolygós mindenkivel, de a férfi elég bunkó és nagyképű. Más kollégája szereti, de rám mindig vetélytársként tekint ezért is bunkóskodik. Pl. egy alkalommal odamentem beszélgetni ebédszünetben az étkezőben a nőhöz és megint próbáltam flörtölni egy kicsit. A nő csak mosolygott, nem szólt semmit, de a férfi mikor megjelent, akkor megkérdezte a nőt, hogy mennek-e valamilyen vizsgálatot csinálni. A nő próbált indulni, de megfogtam a derekát és mondtam neki hogy maradjon még ha élvezi a társaságomat. A kollégája pedig azt mondta, hogy "kérem ne zavarja a kolleginát és ne nyúljon hozzá az engedélye nélkül". Azóta többször is próbáltam megközelíteni a nőt, de vagy a kollégájával van, vagy ha beszélni próbálok vele, akkor mindig leráz azzal, hogy pl. "jaj, xy (kollégája) most írt hogy megyek-e oltani, sietnem kell" Biztos vagyok benne hogy ez annak a bunkónak a hibája, mert nem akarja hogy esélyem se legyen a nőnél. Már arra is gondoltam, hogy akkor ezentúl én is fogom játszani a macsó alfa hímet és megmondom a kis rezidensnek hogy ha valami baja van velem, akkor ne a nőt manipulálja hanem jöjjön hozzám.
2022. jan. 28. 12:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Ő rezidens te meg karbantartó vagy. Itt a vége fuss el véle.
2022. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Ezt álmodtad? Sehogy sem tudsz a közelébe kerülni, nem érdekled, mint írtad.
2022. jan. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam, hogy nem érdeklem, hanem arra gyanakszom, hogy a férfi manipulálja valamivel. Vagy a nő szégyell felvállalni mint karbantartó, ezért inkább a rezidenssel takarózik.
2022. jan. 28. 13:00
 4/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem szívesen keserítelek el én sem, de tény hogy nem a te súlycsoportod.
2022. jan. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

"ha egy kicsit flörtölősre veszem a figurát rögtön leszerel. Többször is próbáltam üzenetekben beszélgetést kezdeményezni és flörtölni de a nő ritkán válaszol."


Engedd el. Nem is értem, minek zaklatod ha nyilvánvalóan nem érdekled...


Pláne ne fogdosd. Mákod van hogy kedves, és türelmesen kezelte.

2022. jan. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
96%
Nem vagy te egy rezidensnek vetélytársa.
2022. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

"de megfogtam a derekát "


Ne zaklass nőket a munkahelyen.

2022. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%

Mit nem lehet érteni azon, hogy valakit nem érdekelsz? Nem is tudom, hogy mersz fogdosni olyat aki még egy kis flörtbe sem megy bele.

Gyanítom kamu kérdés.

2022. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Úristen...

Többször közölte veled egyértelműen, hogy nem érdeklődik. Teljesen mindegy, hogy miért mondott nemet, nemet mondott és te továbbra is zaklatod. Remélem szól egy felettesének is kirúgat, mert amit te csinálsz az zaklatás és nincs rá mentség.

Szidhatod te a rezidenst, de semmi rosszat nem csinált, te vagy itt a problémás tényező.

2022. jan. 28. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
100%

A csaj egyértelműen nem akar tőled semmit, de túl udvarias/félénk hogy csak úgy a szemedbe mondja (az írás alapján hasonlítok rá, én se tudnálak határozottan leszerelni)


A pasi bejön neki, ha nem is romantikusan. Gondolom mesél rólad, hogy mennyire nyomulsz, azért rühell téged a csávó. Nem vetélytárs vagy, hanem a kedves ismerősének a "zaklatója" (még ha nem is olyan súlyos a dolog, attól ez még az)


Az ebédlőben is látta, hogy a csaj szorong (és nem mer elküldeni) azért lépett közbe, hogy kimentse.


Engedély nélkül nem fogdosunk senkit - a váll még csak-csak határeset, de a dereka?? Jujj.


A "XY rámírt, mennem kell" szövegnek az a célja, hogy megmeneküljön tőled. Nem akar senki semmit, kifogás, de attól még tartsd tiszteletben.


Ebben a helyzetben nem a másik pali manipulálja, eleve nem kér belőled a csaj, de te ezt nem fogod fel és/vagy leszarod.


Ijesztő vagy és irritáló, hagyd békén!

2022. jan. 28. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!