Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 18 év korkülönbség (a férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 év korkülönbség (a férfi javára) mennyire lehet akadályozó tényező?

Figyelt kérdés
22 éves a lány

2016. ápr. 14. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyire fiatalon még nagyon is probléma. Bár kérdés, hogy most milyen életet élsz.. Ha saját háztartás, magadat látod el, dolgozol, stb. akkor talán oké. Alapvetően azt mondom, hogy már egy 25-26 éves felnőtt, önálló nőnél nem feltétlen probléma.


Egy 22 éves főiskolásnál igen.

2016. ápr. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. F
2016. ápr. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ mennyire tekint Téged egyenrangú félnek. Én 22 évesen jöttem össze az akkor 37éves párommal, (15 év kork.), és mai napig együtt vagyunk. maga a korkülönbség sosem okozott gondot, elő sem jött ez a kérdés, inkább más gondok voltak, de ez nem ide tartozik. Tehát önmagában ez így nem probléma! a többi tényezővel együtt már lehet gond, pl. okosabbnak tartja magát, mert tapasztaltabb és később rájössz, hogy gyakorlatilag az tetszik neki, hogy okoskodhat neked. De ez scak egy negatív példa. ennek ellenére jól is elsülhet.
2016. ápr. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én 16 évvel idősebbel ismerkedtem meg 23 évesen, illetve szeretett volna velem kapcsolatot én tartózkodtam, nem adta fel, de így elég sok információt megtudtam felőle. Nem vett komolyan. Mindent megszeretett volna mondani nekem mit csináljak, ha mondtam épp mit csinálok, Minek? Csinálj mást. Szóval az a lényeg, hogy legyen mindig az, amit ő akar, hatalma legyen, domináljon teljes mértékben. És te, mint fiatal ne legyen beleszólásod a dolgokba, mert még mit sem tudsz az életről.
2016. ápr. 14. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha épp olyan hogy passzoltok, akkor miért? Ott van rokonom, 16 év van köztük, és már 6 éve házasok, és nagyon szeretik egymást!
2016. ápr. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezeket a kérdéseket sosem férfiak teszik fel. Miért? Mert felelőtlen p.csfejek, kisfiúk, azért.
2016. ápr. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!