Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet-e valamilyen következtet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet-e valamilyen következtetést levonni abból hogy?

Figyelt kérdés
A másik fél naponta mennyi időt szán a kapcsolatra, beszélgetésre?
2022. jan. 28. 14:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Egy nap ugye 24 óra.


Ebből jó esetben mondjuk...7 órát alszik.

...9 órát dolgozik

...az étkezés előkészülete stb napi 2 óra az étkezés mondjuk

..marad 6 órája.


Szóval attól függ minden, hogy a maradék 6 óráját mivel tölti. Csak tv-zik nassol ül a net előtt....vagy takarít , gyerekek is vannak, esetleg sportol, esetleg barátokkal van, vagy szülők, rokonok, van e valamilyen hobbija...

2022. jan. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Ezt itt a wcrol irom neked. Aki akarja megoldja. 20mp-embe telt elolvasni amit irtal es reagalni.
2022. jan. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2-es én is így gondolom mint te.
2022. jan. 28. 15:03
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok....


Hát ja egy sz**ros üzenetet tud írni bárki, a többi csak kifogás.

2022. jan. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#2 vagyok, lenyegtelen h ffi vagy v no, a sajat peldamat tudom leirni, a ferjem (akkor meg nyilvan csak ismerkedtunk), minden este irt, 7eve vagyunk egyutt, mindig szant idot h erdeklodjon felolem es hirt adjon magarol. Es nem ilyen ne haragudj most suru az eletem majd jelentkezem tipusu sorok. Osszesen 3 alkalom volt a 7 ev alatt amikor nem irt, 1x hebehoba amikor a tengeren voltak(volt h kint ejszakaztak es aznap nem volt terero) es 2hetig egy kikepzotaborban volt, elvettek a telefonjaikat. Es ha a te partnered nem ilyen, akkor keress olyat akit erdekelsz, minden mas idopazarlas.
2022. jan. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
75%
Semmit. Ma átlagban 7 percet sem beszélgetnek a felek egymással.
2022. jan. 29. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!