Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet következtetést levonni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet következtetést levonni egy ember intelligencia szintjéről az alapján ahogy ír messengeren?

Figyelt kérdés
2018. nov. 3. 23:07
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2018. nov. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
Attól függ, én például nem szoktam ékezetet használni messengeren, mert gyorsabb, de ha pontosítunk és úgy tesszük fel a kérdést, hogy egy egyén intelligenciaszintjére lehet-e következtetni a fogalmazásából, a válaszom határozottan igen!
2018. nov. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
55%
Nem minden esetben.
2018. nov. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
23%

Igen, mint, ahogy most a tiédről is. :)


Rossz szórend, rossz határozószó, pici helyesírási hiba található az írásodban/kérdésedben, és mindez abban a pillanatban lejön (legalábbis számomra, ha mást nem érzés szinten), amikor olvasom. :)

2018. nov. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
27%

Ágnyeszka, kérlek tedd fel a kérdést helyesen.

32/f

2018. nov. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
3%
:) ne már... nem igaz, h nem tűnik fel 32/f... fogalmazd meg szépen magadban ugyanezt, ugyanezekkel a szavakkal, hajrá. :)
2018. nov. 3. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább arról lehet, hogy mennyire sokat írogat. Mennyire van neki ez begyakorolva.
2018. nov. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
29%
Ha messengeren ír, már nem sok jóval kecsegtet...
2018. nov. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:

Ágnyeszka. Csak azt mondtam, hogy javítsd ki, ha már felhívod rá a figyelmet. Amúgy a kérdés érthető.

32/f

2018. nov. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
48%
Ágnyeszka, "ha mást nem érzés szinten" = "ha más nem, érzésszinten". Látod, én most ebből a te intelligenciádra nézve is lesújtó következtetést tudok levonni.
2018. nov. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!