Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Érdemes bármiféle következteté...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes bármiféle következtetést levonni már az első napon a Badoo-n?

Figyelt kérdés

Meddig éri meg próbálkozni? Alig 12 órája regisztráltam, de eddig kaptam 3 lájkot. Egyelőre nem látom őket, de estére lehet előfizetek egy hétre.

Megéri macerázni ezzel? Vagy próbáljam ki inkább a tindert? Komolyabb kapcsolatot keresek, nem alkalmit.

20F



2021. márc. 20. 14:31
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha jól nézel ki, akkor érdemes neten ismerkedni, akkor is csak talán. A lájkokat pont azért kapod, hogy fizess. :-)
2021. márc. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem egy szőke herceg vagyok, ráadásul alacsony. Inkább átlagosnak mondanám magam.
2021. márc. 20. 14:35
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes, főleg nem fizetni, de a te pénzed. Ezek a lájkok sokszor csak botok, hogy pengesd nekik az aprót.
2021. márc. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
86%
Badoo az a társkeresők legalja. Évek óta vagyok rajta előfizetőként (vettem örökös tagságot évekkel ezelőtt egy akció keretében) de egy normális beszélgetés nem alakult ki. Pedig több 100 levet szétküldtem az évek alatt
2021. márc. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen felesleges előfizetned. A lájkok beetető lájkok, egy lány sem lesz jobban oda érted, ha előfizetsz.
2021. márc. 20. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De akkor hol érdemes próbálkozni? Tinder? Eléggé lehangoló így, mert először vagyok fent ilyen oldalon..
2021. márc. 20. 14:56
 7/17 A kérdező kommentje:
5-nem is azért akartam elofizetni, hanem azért hogy legalább lássam hogy ki az aki lajkolt egyáltalán.
2021. márc. 20. 14:57
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Azt siman le lehet vonni hogy lehuzos oldal :)

Hasznalj tindert, az legalabb ingyenes

2021. márc. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
És ezeken kívül van bármiféle alternatíva? Valami igényes oldal ahol egy-két fénykép feltoltese után lehet csevegni és ismerkedni?
2021. márc. 20. 15:09
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

En kiprobaltam kb az osszes ilyen oldalt.


Badoo, okcupid: Kamu, szenny, felesleges.

Bumble, happn: Ha nagyon jol nezel ki van eselyed de a legtöbben csak utolso opcionak hasznaljak, ghostolnak.

Tinder: a legnormalisabb, legtobbet hasznalt.

2021. márc. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!