Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Incelek, ő egy SuperGigaChad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Incelek, ő egy SuperGigaChad?


2022. jan. 28. 21:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
78%
Azért nevetgéltem rajta, mivel igaz volt. A meme-ben szereplő felhasználók a válaszaik alapján tényleg borzasztó nevetségesek. De ha megnézted a neveket ott, még csak nem is a rendes nicknevük volt kiírva, csak rövidítés. Felesleges ezt túlspilázni. Esetleg írj rá az érintettekre, ha nagyon érdekel.
2022. jan. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
Majd az érintettek intézik. Szerintem szép nagy kártérítést lehetne kiharcolni, mert itt akár halmazati büntetés is lehet. Az hogy a többiek bűnpártolásban részt vettek-e, megint nem tisztem eldönteni.
2022. jan. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, de attól nem lesz jobb Balázs élete. Ugyanúgy tudatlanul fogja kipakolászni ide az életét. Neki kellene megtanítani, hogy ilyet ne csináljon.
2022. jan. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
51%

Szerintem ez egy kis bu.i :D


Schwarzenegger, Dwayne Johnson, Stallone, ők a Chadek.

2022. jan. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, de èn nő vagyok, nem incel.
2022. jan. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
87%

12


Milyen bűnpártolás, te észlény? A képen amúgy is csak Balázs képe volt igazi, a többi a netről volt leszedve..a nicknevekről meg ne is beszéljünk, pláne hogy nem is rendesen, hanem csak rövidítve voltak kiírva. Ennél súlyosabb becsületsértésekkel (ahol az illető rendes neve, arca stb. látható) sem igen foglalkozik a rendőrség..ez Magyarország, ahol ha egy cigány megkésel egy magyart, az is csak 9 évet kap, vagy annyit sem. Vagy, hogy csak akkor foglalkoznak családon belüli erőszakkal, ha már folyt vér.


Túl sokat vársz Magyarország rendvédelmi szerveitől, barátom...

2022. jan. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az súlyosabb bűnpártolás, aki végignézi, ahogy ezek működnek itt az oldalon, mint aki csinál egy teljesen jogos memet róluk. Aki itt zaklatja a többi felhasználót, vagy mindenkire ráírogat és mondjuk szexuálisan kihasznál másokat, az sokkal, de sokkal gázabb.
2022. jan. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Fura. Jó pasi, de valahogy nem tetszik. Lehet már idősebb, és botoxol? Vagy nem tudom, valami nem oké vele.

Aki mostanában szerintem sok csajnak bejön, és tényleg ilyen nagy férfiállat külsőre az a Momoa meg a Henry Cavill.

2022. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!