Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tegyem túl magam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tegyem túl magam egy nárcisztikus lelki bántalmazásán, már van párom de még mindig nem tudok boldog lenni mert eszembe jut állandóan a múlt?!

Figyelt kérdés

Valaki van vagy volt esetleg hasonló helyzetben?!

Egy beteg elméjű nárcisztikus lelkileg nagyon bántott engem, úgy átvert hogy senki se hinné el hiába is írnám le. Körülbelül egy éve megszakítottam vele a kapcsolatot. Azóta megismertem valakit aki mellett boldognak kéne lennem, de nem nagyon megy mert mindig eszembe jut az az aljas alak, aki ráadásul röhög a markába azóta is?!


Mindig azt mondják nyugi, majd visszakapja az élettől. Hát ő semmit sem kapott vissza úgy tűnik, csak én szenvedek azóta.


Valakinek valami ötlete mit tegyek?!



2022. jan. 28. 21:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagy te kicsit nárcisztikus?:)
2022. jan. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló cipőben járok én is. 22 évig éltem együtt egy nárcival. Egy éve külön élünk és még mindig derülnek ki dolgok. Még mindig bánt. Most nekem van valakim, úgy néz ki, szeret. Én mégis félek megnyílni előtte
2022. jan. 28. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg keresni egy jó pszichológust, esetleg terápiás csoportot.

Addig is olvass könyveket arról, hogyan lehet felépülni egy bántalmazó kapcsolatból.

[link]

[link]

[link]

[link]

2022. jan. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

ma 22:40


Nekem is nagyon nehéz megbízni is ezek után valakiben még most is állandóan csak azon gondolkodom ha mond vagy állít valamit vajon nem e hazugság, ugye biztos nem fog átverni. Mindent megkérdőjelezek nem tudok bízni pedig tudom hogy kellene. Ő már egy rendes ember.

2022. jan. 28. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
22.40 vagyok. Az a baj, hogy rögtön azon gondolkodom én is, vajon mi a hátsó szándéka, ha megdicsér, vagy kedves velem. Nem merem az érzéseimet engedni, rettegek, hogy megint sikerült olyan embert választani, aki majd kikészít. Hogy majd megváltozik ő is rossz irányba.
2022. jan. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha megszakítottál vele minden kapcsolatot, akkor idővel el fog halványulni az emléke. De ahhoz az kell, hogy ne kattogj rajta, ha eszedbe jut, hesegesd el a gondolatot, keress valami más elfoglaltságot, 1 év is eltelhet még, de működik.

A bizalom nehezen fog visszatérni, főleg úgy, hogy átverve érzed magad. Ezt is rendbe kell tegyed, mert e nélkül ezt a kapcsolatodat te fogod tönkretenni a bizalmatlanságoddal.

2022. jan. 29. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
4. Ezt tudom milyen érzés, felőrli az embert... üdv a klubban sajnos. Fogalmam sincs ebből mi a kiút. Pedig én rendes ember vagyok.
2022. jan. 29. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
En hat eve nem tudom kiheverni egy volt narci csajomat. Marmint ugy nem tudom kiheverni, hogy normalis kapcsolatom azota nem volt; - mert bar lehetett volna tobb is -, egesz egyszeruen minden dicseret, kedvesseg es szeretet mogott tudat alatt keresem a rossz szandekot; es nem vagyok kepes hinni es bizni. Nyilvan a tapasztaltak miatt. Ez amugy borzaszto dolog.
2022. jan. 29. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
91%
#8 Biztos vagy benne, hogy nárcisztikus volt? Nőknél sokkal gyakoribb a borderline, ami szintén nagyaon megterhelő lehet a partnerre nézve.
2022. jan. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én is alig tudok hinni, bízni.

Ráadásul ami a legjobban idegesít az az hogy állandóan eszembe jut a múlt.

Hiába próbálok nem gondolni rá mindig élő jönnek a gondolatok sajnos

2022. jan. 29. 13:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!