Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért távolságtartó velem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért távolságtartó velem?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom, akivel már évek óta jóban vagyunk, én sokáig visszautasítottam, pedig titokban mindig bejöttem neki, de megbeszéltük, hogy nem lesz semmi, mert én nem tudok rá másként nézni. Lett egy csaj akivel összejöttek, és azóta úgy beszél velem, mintha megsértődött volna vagy dühös lenne rám, nagyon távolságtartó. Én őszintén örülök, hogy boldog, kívántam neki, hogy legyen végre valaki, mert sokáig egyedül volt, de nem lehet hogy az új csaj miatt ilyen?
2022. jan. 28. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Te kellettél volna neki.

Azért.

2022. jan. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
87%
Pontosan a csaj miatt ilyen. Teljesen jogosan! Gondolj csak bele, vágyott rád, de visszautasítottad folyamatosan. Most talált valakit, csak vele fog foglalkozni, te már nem számítasz neki. Nem fogja elrontani a kapcsolatát, miattad. A párja sem preferálná, mindenki tudja, hogy fiu és lány között nincs barátság, az egyik úgyis mindig többet akar. Hagyd, hogy boldog legyem, ha örülsz neki! 25/F
2022. jan. 28. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért az egy kicsit súlyos, hogy én már nem számítok neki. Szinte legjobb barátok vagyunk.
2022. jan. 28. 22:43
 4/8 anonim válasza:
53%

Azt írtad, hogy évek óta jóban vagytok, nem hogy legjobb barátok. A legjobb barátoddal sosem leszel távolságtartó! Valamint a helyzeten nem változtat, egyre kevésbé fogsz neki számítani, vele akarja leélni az életét, vele tervez, nem veled. Attól

H ez nem esik jól, még igazam van

2022. jan. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Oké, ez a te véleményed, nem maga az igazság. Én nem szeretek végletekben gondolkodni, hogy már többé nem számítok neki meg hogy velem semmit nem tervez, satöbbi. Nekem ez egy picit túldramatizált, a kapcsolatok nem ilyen fekete-fehérek, ráadásul elég nagy pszichopatának kellene lenni ahhoz, hogy egy ilyen bensőséges viszonyt csak úgy elvágjon.

Bennem még az merült fel, hogy féltékeny a csaj, vagy haragszik rám, amiért nem én vagyok a csaj helyében.

2022. jan. 28. 23:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet, csak több időt tölt vele. Nem szól minden rólad.
2022. jan. 29. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Eddig azért volt körülötted, mert azt remélte, hogy lesz valami. Te meg azért nem hajtottad el, mert élvezted, hogy epekedik.

Most van egy barátnője, aki nyilván nem örülne, a plátói szerelmével továbbra is találkozgatna. Ő se kíváncsi rád, mert megkapja mástól, amit tőled nem.

Te meg most féltékeny vagy, mert eddig talonban tartottad, azt hitted, hogy elég csettinteni, és ugrik. Most meg xarul esik, hogy talált mást, és már nem kellesz neki.

Szó sincs itt barátságról, vagy arról, hogy örülnél nekik.

2022. jan. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, ha vagytok annyira jó viszonyban.

Majd tájékoztass minket is

2022. jan. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!