Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ex miért távolságtartó?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex miért távolságtartó? Ismerősi körben hallottam másoktól, hogy ők tartják a kapcsolatot az exxel, vagy ha írnak neki vissza ír. Én hiába keresem, semmi válasz. Pedig nagyon ritkán keresem, tehát nem zaklatás szintjén. Nem haraggal váltunk el.

Figyelt kérdés

2020. máj. 3. 10:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki tart kapcsolatot exekkel, és nem is célravezető dolog szerintem. Az egyetlen exem, akivel tartom a kapcsolatot, az a volt férjem, a gyerek miatt ugye. Bár ne kéne. A másik pár emberrel hallgatólagosan sosem kerestük egymást, és jobb is így.
2020. máj. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 4 komoly barátnőm volt 10 év alatt. Egyikükkel sem tartom a kapcsolatot. Akivel elveszítettem a szüzességem, azzal már 7 éve nem beszéltem. Talán az egyikkel még egy-két évig volt karácsonyi, szülinapi üdvözlés, de ennyi. Nekem ez a normális.


26/F

2020. máj. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki egyforma. Attól, hogy a te ismerōseid így tesznek, a te exednek nem kötelezō, könnyen meg lehet, hogy neki nincs ínyére.


Amúgy lehet, hogy az ismerōseidnek konkrétan van valami közös témájuk, amirōl tudnak beszélni az exel, és ezért marad fenn a kapcsolat.. Ezzel szemben ha te unalmasban írkálsz az exednek s nincs mirōl beszélnetek, akkor érthetō, hogy nem akar válaszolni.

2020. máj. 3. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
40 vagyok, egyik exemmel sem tartom a kapcsolatot.
2020. máj. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

3.

Igen, vagy sokaknak az ismerősi köréből lett kapcsolata és lehet hogy később is valamilyen szinten kapcsolatban maradnak, mert vannak közös ismerőseik nagyobb számban, vagy akár közös munkahely, hobbi, stb.


Én minden barátnőmet úgymond ismeretlenül ismertem meg, tehát nem ismertük egymást korábbról, nem voltak közös ismerőseink, stb. Ezek is biztos számítanak.

2020. máj. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Azt viszont nem értem,ha látja hogy keresem miért nem ír legalább annyit,hogy figyelj ne keress többet,miből telne?

Azért egy jó darabig az élete része voltam.

2020. máj. 3. 11:07
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akar semmilyen formában beszélni veled. Ha hozzád szólna, akkor is visszavetné abban, hogy továbblépjen. Meg neked véletlenül az a hülyeség támad az agyadban, hogy alakulhat valamit.
2020. máj. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
#6 Tehát végülis neked nem az a bajod, hogy nem tartja a kapcsolatot veled az ex.. csupán az, hogy nem válaszolt.. ha megírná, hogy kopj le, biztos boldogabb lennél.. talán csak nem akar megsérteni a lekoptató dumával..
2020. máj. 3. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Az a bajom, hogy nem tartjuk a kapcsolatot. Viszont ha ő nem akarja ezt és látja, hogy keresem miért nem képes vissza írni? Ez dühít nagyon.

Legutóbb is csak annyit írtam,hogy tiszteletben tartom döntésêt,de jó lenne beszélni ismerősként.

És semmi reakció.

2020. máj. 3. 11:22
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
MERT NEM AKAR BESZÉLGETNI! Mi a fenét nem fogsz ezen fel??? Hagyd már békén, ez full szánalmas!!! Mi a fészkes fenének erőlteted, ha látod, hogy nem akarja???
2020. máj. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!