Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a benyomásod egy ilyen nőről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a benyomásod egy ilyen nőről?

Figyelt kérdés

Adott egy átlagosan szép, fiatal nő, aki ismeri a hibáit, de tudja magáról, hogy összességében jó nő, és a pasik többségének tetszik, ezért úgy viselkedik, mintha bárkit megkaphatna.

Adott egy pasi, akinek ez a nő külsőre egyáltalán nem jön be. A pasi helyében mi lenne a benyomásod a nőről? Gondolhatsz konkrét személyre is, ha az segíti a válaszadást.

Kort és nemet is írjatok.



2022. jan. 29. 00:04
A kérdező szavazást indított:
Vonzó a magabiztossága, elfogadom, hogy jó nőnek tartja magát, és megbecsüli ezt
Taszít, kínosnak vagy nevetségesnek találom, hogy jó nőnek tartja magát
29 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Semmi. Felőlem mindenki azt gondol magáról, amit akar, nekem nem kerül semmibe.
2022. jan. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
60%
Jé, hát ez én vagyok.
2022. jan. 29. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
48%

Ja, hogy úgy is viselkedik…

Hát… 2 vodka után akár.

2022. jan. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
96%
Én arra gondolnék hogy eszi a fene hogy azt hiszi minden pasit megkaphat és láthatólag én meg nagy ívbe teszek rá ...és engem nem kaphat meg :)
2022. jan. 29. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%
Általában az ilyeneket magasról lesz**arom. Az égvilágon semmi nem érdekel vele kapcsolatban.
2022. jan. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 Noren1989 ***** válasza:
95%

Same as #5.


Ha nem tetszik külsőre, viselkedhet bàrhogy,max nevetséges lesz a szememben.

2022. jan. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Nő vagyok, így nem tudom megmondani, hogy pasiként mi lenne a benyomásom róla. Nőként, illetve ha megfordítjuk a nemeket, egy ilyen férfi esetében örülnék, hogy magabiztos, jól érzi magát, jó az önismerete. Ha kihasznál vagy játszik másokkal, az nem tetszene. Hogy vonzó lesz-e ettől számomra, azt nehéz megmondani, ha eleve nem volt az, akkor ez nem változtat rajta, de az nálam nem a külsőn múlik. Akihez legutóbb vonzódtam, egyébként pontosan ilyen volt, mint amit leírtál. Nem ezért tetszett, de a magabiztossága (más területeken) valóban hozzátett a dologhoz.
2022. jan. 29. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
Mivel nekem nőként nem jön be, ugyanolyan, mint a többi ember körülöttem, van, de nem érdekel kicsit sem.
2022. jan. 29. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
72%

Nőként tisztában vagyok vele, hogy a "jópasiság" nem ott kezdődik, hogy nekem tetszik valaki. Pl. valószínűleg velem együtt mindenki egyetértene azzal, hogy ezek a Jason Momoa féle sztárok jó pasik, én személy szerint mégis mindig rosszul voltam az ilyen nagydarab, viking állatoktól.

Szóval nem feltétlenül lesz valaki nevetséges attól, hogy van önbizalma még akkor sem, ha nekem nem tetszik, mert nem én vagyok az ízlés etalonja.

Feltételezem, egy férfi is gondolkodhat ugyanígy.

2022. jan. 29. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

Nőként írom, fordított helyzetben, ilyenkor csak akkor tud megtetszeni a pasi ha van egy egy olyan pasis dolog a kinézetében ami miatt már lenne gusztusom hozzá.

De össtességében az ilyen helyzetben általában tetőtől talpig taszító szokott lenni számomra a pasi. Fiatal koromban nem értettem hogy az ilyennek semmi önkritikája nincs, most már érettebb fejjel elfogadom hogy ő így boldog a bőrében, lehet hogy másoknak így tetszik.

2022. jan. 29. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!