Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csinos lányok, nők, mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinos lányok, nők, mennyire igenylitek hogy 1 férfi tisztelettudó, akar szófogadó is legyen?

Figyelt kérdés
2022. jan. 29. 10:03
A kérdező szavazást indított:
Tisztelettudó
Szófogadó
Domináns
23 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szót fogadni, partnert szeretnék, nem kutyát vagy gyereket. A való élet pedig nem a szürke ötven árnyalata, normális emberek nem egymás felett dominálva élnek párkapcsolatban, legfeljebb az ágyban éli ki ezeket a vágyait az, akinek igénye van rá.
2022. jan. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelettudó legyen, saját gondolatokkal. Nekem nincs szükségem bólogató kutyára, ugyanakkor az alapvető számomra, hogy akinek a párja vagyok, azt érdekelje, hogy milyen érzéseket vált ki belőlem az, ahogy viselkedik velem, mellettem.
2022. jan. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelettudás alap, de se szolgalelkű ratyi, se domináns férfiállat nem kell. Normális ember legyen.
2022. jan. 29. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%

Szófogadó, mármint? :D


A tisztelet alap. Amúgy az ártatlannak kinéző, naiv tekintetű férfiak az eseteim. Tök jól kiegészítjük egymást általában úgy, hogy más körülmények között (😏) ő a domináns.

2022. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ártatlannak kinező naiv tekintetű vagyok, kedves utolso
2022. jan. 29. 11:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Fuj
2022. jan. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szófogadó? Most egy 5 éves gyerekről, vagy egy férfiról beszélünk?
2022. jan. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem kell szófogadónak lennie. Kutyám mar van, nem kell még egy. Az udvariasság fontos, de egy férgi legyen önálló.
2022. jan. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!