Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkednek így egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkednek így egy olyan csajjal, akivel még nem is köszöntelek egymásnak?

Figyelt kérdés
Úgy kezdődik... Nem régóta vagytok szomszédok. Teljesen levegőnek, át nézett rajtatok a pasi. Viszont... Volt rá precedens, hogy kocsival titeket kerulgetett egy időben utána viszont látványosan került!!!!! (mint a pestis). 1 év alatt úgy nézett rád mint akit meg akar ölni, utána véletlen futottatok ősze a parkolóban és arra eszmeltek, hogy bambul rátok, a szemetek e, az arcotokra. Már neked kellemetlen ez az egész, de köszönni meg egy helló se jött ki. N32

#Tetszel, be josz neki #Nem josz be neki #Nem vagy szimpatikus #Fel közeledni... #Franc se tudja, gyagyas
2022. jan. 30. 12:15
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Tessék? Most akkor érthetően.
2022. jan. 30. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Noren1989 ***** válasza:
9%

Én pl a közvetlen szomszédommal vagyok így.


Még a beköltözésekor egyértelművé tette, hogy nem alkalmas a mindennapi életre (hajnalban becsöngetett hozzám, hogy nem-e láttam a kulcsát...),

majd ezt tetézte azzal, hogy prosti.


De, ezen felül egy egészen csinos csaj, néha, mikor hallottam, h dugják, én is beindultam. Na ezután megmár köszöntem is neki, csakhogy ne tűnjek egy tajparasztnak.


Szóval könnyen átfordulhat az idegesítés szexuális vonzalommá, csak mondom.

2022. jan. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ha, eggy percre leülnének az embernem írna őszevisza, minden értelmetlen mondatokat.

Csak amíg kiírsz egy kérdést, addig rendezd magadban, hogy mit is szeretnél kérdezni. Kérlek.

2022. jan. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kerüld ezeket, mint a pestist!
2022. jan. 30. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Jaj már megint a szomszédos nő

Szerintem belemagyarázol dolgokat

2022. jan. 30. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem csak te magyarázod bele, akkor viszont teljesen beteg ez a kedves szomszéd és félj tőle.

De amikor nagyon unalmas életet értem akkor gyártottam ilyen teóriákat.

2022. jan. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan beírtad a kulcsszavakhoz azt, amit a szavazáshoz akartál? Atyaisten így már értem mire megy ki a kérdés. Azt akarod, hogy bejöjj neki :D de ciki vagy :D
2022. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


Egyszer 31 máskor 32 éves. És ennyi idősen ez a legfőbb dolog amivel foglalkozzon.

2022. jan. 30. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8

Baszki :D dedó szinten van

2022. jan. 30. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!