Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az egyik nőismerősömet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik nőismerősömet a barátja egy másik lány nevén szólította, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

És nem, nem velem történt. Nem így írnám ki a kérdést, de elgondolkodtam rajta mi lenne ha igen.


És nem ex barátnőről van szó, nem lehet berögződés.


Arról van szó, két hónapja voltak együtt, mikor is összebújtak, ölelkeztek, a csaj mondta neki ''annyira szeretlek Dani'' erre a srác ''én is úgy szeretlek drága Mónikám''. (Nem ezek a nevek hangzottak el, megváltoztattam)

A gond az, nem a barátnője nevét mondta.

És a legdurvább, a nőismerősöm tudja ki az a csaj, akinek a nevén szólította. Ugyanabból a társaságból van ahonnan a srác, és tudvalevő hogy annak a másik csajnak is nagyon bejött a srác és nyomult is rá, de nőismerősömmel jött össze.

A nőismerősöm először ledermedt, majd megkérdezte tőle, miért hívta így?

Elkezdett erre a srác össze-vissza beszélni, hadoválni, majd ilyet szólt hogy csak viccből mondta.

Mégis vele maradt 7 évig (nekem is csak évekkel később mondta el), de mondta neki nagyon rosszul esett, hogy annak a csajnak a nevén szólította akit ismer és próbálkozott a barátjánál és a magyarázat is (ez meg is mérgezte a kapcsolatukat később is).

Kérdeztem is tőle, ha ez neki ekkora sérelem volt, miért nem hagyta ott rögtön? Azt válaszolta, mert attól félt nem talál mást.


Elmondta egy közös srác ismerősünknek is, ő azt mondta ő ennek nem tulajdonítana jelentőséget, szerinte rengeteg minden jár egy pasi fejében köztük nevek, bizti véletlen volt. És nem olyan súlyos mintha megcsalta volna.


De ha véletlen volt, miért nem azt mondta ''sajnálom, véletlen volt''? (Makogás és hülye szöveg helyett).


Egy idősebb nőismerősöm azt mondta, hogy mai ésszel ha egy fiú őt egy másik lány nevén szólítaná, kidobná.

Szerinte ha egy fiú egy másik női néven szólít egy lányt, az a fiú arra a másik lányra gondol erősen.


A nőismerősöm 18 volt mikor összejöttek a srác 24.


A srác azt mondta neki, hogy nem történt köztük semmi, nem csalta meg senkivel.

Én kérdeztem a lánytól, nem lehet hogy történt köztük valami csak nem mondja el? Akárcsak az hogy smároltak.


Ti mit gondoltok?


Van ennek jelentősége hogy más néven szólította, vagy nincs?


Ti mit tennétek? (Akár fiúk fordított esetben).



2022. jan. 30. 20:21
 1/10 anonim ***** válasza:
20%

Bocs, de nem olvastam végig. Azonnal kukáznám azt aki más néven szólít, ezen nincs mit csűrni-csavarni, magyarázatokat keresni.

(Egyébként meg nem értem hogy miért kell egy anonim oldalon ilyen "nőismerősömmel történt"-ként, ilyen nyakatekerten előadni egy ilyen történetet.)

2022. jan. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Józanul történt ?
2022. jan. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Ez nem nyakatekert, így történt.

Igen, józan volt. Nem ittak, srácnál voltak.

2022. jan. 30. 21:05
 4/10 anonim ***** válasza:
23%

Nem a legnagyobb bűn a világon. Lehet, hogy valami semleges ügyből pont eszébe jutott az a valaki. Vagy csak hasonlítanak valamiben. Én pl. egy idősebb munkatársamat ledóríztam, miközben Nóra. Ennek az volt az oka, hogy Dóra, egy barátom feleségéért épp aggódtunk, mert beteg volt.

De az is lehet, hogy tetszik neki az a lány, nem zárnám ki. Ahogy a mondás mondja: hűséget fogadtam, nem vakságot.

2022. febr. 1. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
25%
Én is jártam már így, amikor a párom valami ahhoz hasonlót csinált, amit egy srác ismerősöm gyakran szokott és erről az a srác ugrott be és véletlen úgy szólítottam a páromat. Nem haragudott meg, elnézést kértem és elmondtam hogy ezért volt, mert olyat csinált ami miatt arra a srácra hasonlít.
2022. febr. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

A legmeghittebb, intim pillanatban viccből?

Durva megalázó. Párhuzamosan kavar. Kirúgni.

2022. febr. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

5!

Szeretkezés közben csinált olyat, amiről a haver jutott eszedbe?

😂😏

2022. febr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
48%
#7 te jó nagy tapló vagy
2022. febr. 2. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#4, lehet nem a legnagyobb bűn a világon, viszont nem mindegy milyen szituációban és kinek a nevén szólítod.

Nem csak ilyen ''légyszí Nóri csináld ezt azt'' Dóri helyett és mondjuk távolibb ismerős (kolléga vagy családtag), véletlen eszébe jutott és mert hasonló hangzású a nevük.


Intim pillantban, mikor egymást ölelgették, mondta a srác hogy ''drága ...kám''. Én nem láttam a másik csajt, a személyleírás szerint nem is hasonlítanak, a nevük is teljesen más.


Eleve nem volt nőismerősömmek szimpi a másik csaj, pluszba ugye kissé féltékeny is volt (csajok nagyon tudják amúgy is utálni egymást egy pasi miatt).


A srác reakciója is unszimpi volt, hebeg-habog majd oda veti ''ja csak vicc volt''.


Ha véletlen volt mondhatta volna ''jajj ne haragudj nem akartam''.


Szerintem azért makogott mert rájött részben lebukott és hirtelen nem tudta hogy magyarázza ki.


Ha nem is történt semmi, lehet pont rá gondolt közben, van olyan is hogy érzelmi megcsalás.


Azért írtam le, mit mondott egy másik srác meg egy idősebb nő, mert valahogy a srácok ugyanazért a hibáért a pasikkal szemben sokkal elnézőbbek.


Egy másik kérdésnél valakinél váló ok volt, a neje szex közben hívta más néven.


Ez a ''örök hűséget fogadtam bem vakságot'' arra vonatkozik, az ember megnéz más vonzó csinos embereket maga körül (a párja közelében úgy, hogy ne legyen feltűnő).

2022. febr. 3. 18:41
 10/10 A kérdező kommentje:

Amit idősebb nőismerősöm mondott, hogy talán erősen arra a másik csajra gondolt, abban lehet valami.


Egyik munkahelyemen (én nő vagyok) nagyon tetszett valaki, vonzódtam is hozzá. Gyakran gondoltam rá, elképzeltem magunkat némely helyzetekben.

Egyik nap mikor mentem be, egyik srác kollégám köszönt, és hiába nem hasonlítanak, a nevük is más, erős önkontroll kellett ahhoz, ne a kiszemeltem nevét mondjam mikor vissza köszönök.

Az nagyon ciki lett volna. 😅


Én azért oda figyelek arra, ne más nevet mondjak semelyik helyzetben.

2022. febr. 3. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!