Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért hittem nagyon sokáig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hittem nagyon sokáig abban hogy minden nőnek romantikus szerelem kell?

Figyelt kérdés
2022. jan. 31. 07:56
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert szeretsz általánosítani és egy kalap alá veszel minden nőt
2022. jan. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
91%
Ezt látod én sem értem. Alacsony EQ miatt nehezen megy annak megértése, hogy az emberek és az igényeik különböznek?
2022. jan. 31. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Mert nem vetted észre, hogy veled nem kell nekik romantikus szerelem.
2022. jan. 31. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%

Ha egy alfa vinne virágot hidd el oda lennének meg vissza.

De amikor egy nyomi visz virágot akkor nem.

2022. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Egy nyomitól nem is lesz nedves a bugyi. Ideje lenne már tudomásul venni.
2022. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noren1989 ***** válasza:
79%
Szerintem csak azért, mert te is túl sok Disney-t néztél.
2022. jan. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%

#4 A romantika nem a virág, hanem annak az érzése, hogy a másikkal összetartoztok. Ha egy vörös rózsát kapok és ezért a másik elismerést vár, akkor nem ezt érzem, hanem azt, hogy a másikat gyámolítom. Ha az a rózsa rólam szól, akkor örülök neki.


Attól fog rólam szólni a rózsa, hogy nem róla szól. Magabiztosan adja át, megvárja a reakciómat, de nem érzi rosszul magát, ha nem kiemelkedően pozitív illetve nem beszél róla sokat, ha pozitív, hanem egy válrándítással elintézi és a jövőre koncentrál.


Pl. Nem szeretem a rózsákat, tényleg csak nem akart üres kézzel jönni, ùgyhogy vett egyet. Miután átadta és megdícsérem beszélgetésindítónak megjegyzi, hogy nem is tudja mi a kedvenc virágom.


De magabiztosan, nem úgy, mintha egy matekvizsgán ülnénk...

2022. jan. 31. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem értem, milyen romantikáról beszéltek, többségetek azt a látszat giccset tudja csak művelni, amit az ócska filmekben lát és azt is csak érdekből. 😂


Az igazi romantika nem itt kezdődik, hanem ott, hogy egyedi, személyre szabott és szívből jön. Az pedig akkor megy, ha már vannak érzelmek, vonzalom

2022. jan. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
96%
romantika az is ha kimentek a -5 fokba sétálni.. Az hogy gyertyákat gyújtogat valaki, meg virág szirmokat a lábmosó vízbe csak amerikai filmes sallang. A romantika az maga a törődés amit a másik személy érez is, nem csak úgy csinál.. Ha rosszul bántál a pároddal esetleg elhanyagoltad, akkor pá virág vagy drága érzéketlen tárgy nem fogja elfelejtetni.
2022. jan. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!