Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Romantikus első csók története...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Romantikus első csók történeteket írnátok?

Figyelt kérdés

Olvastam az oldalon nehány aranyos, szépen megfogalmazott történtet.

Írnátok, ha nektek is van hasonló romantikus történetetek? :)



2018. máj. 28. 14:31
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Barátok voltunk, sokáig nálam volt és nem volt megoldható, hogy hazamenjen éjszakára. Nálam aludt, velem egy ágyban. Reggel először csak megpuszilt, én átkaroltam, és utána csókolt meg. :) Egyébként érett már a dolog, volt nem egy félreérhetetlen mondat és mozdulat köztünk. De innentől számítjuk, hogy együtt vagyunk.
2018. máj. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 iamaveryniceguy ***** válasza:
53%
Tiniként kb öntudatlanra ittam magam. Csaj megcsókolt, ami úgy nézett ki, hogy átdugta a nyelvét és ott lógott a számban (nem mozgatta). Aztán kb 1 perc után kivette.
2018. máj. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Épp pörköltet ettem, mikor lekapott Szerénám. Ő meg pont kovászos uborkát evett előtte, és ahogy összevegyültek az ízek a szánkban, egyben egy gasztronómiai élményt is átéltünk.
2018. máj. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ez mennyire romantikus azt mindenki döntse el maga, de kicsit ittasak voltunk egy buliban. Úgy esett, hogy egymás mellett táláltunk csak helyet alváshoz, akkor elkezdtünk kicsit komolyabb témákról beszélgetni, azt mondta túl sokat agyal, túl sokat gobdolkodik mielőtt cselekedne és úgy érzi lecsúszik a lehetőségekről. Kicsit tompa voltam az este folyamán és bár mindig is bejött, eszembe se jutott, hogy ezt kifejezetten rám értette. Akkor én azt mondtam neki, hogy azért mert túl komolyan gondolkodik, néha csak az kell, hogy gondolkodás nélkül cselekedjünk úgy ahogy a szívünk diktál. És erre lesmárolt.
2018. máj. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

# 4


Ez lehet romantikus, vagy rettentő kellemetlen és vicces egyszerre. :D Amúgy szerintem aranyos :)

2018. máj. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Barátomat nyáron ismertem meg. Nagyon sokat beszélgettünk. De valahogy nem akart összejönni az a tali. Majd mondta, hogy megy reggel melóba, este buliba (ő volt a dj) és, hogy tudunk e talizni a bulis este után. Mondtam neki, hogy persze. Streamen ment az egész este. Végig őt néztem, hogy milyen ügyes és nagyon büszke voltam rá. Hajnalban végeztek. Rám írt, hogy le fog merülni. De talált egy konnektort az egyik állomáson. Szval túlélte.😄 Aludtam 1-2 órát, majd reggel felkeltem. Addigra ő már bent volt Csepelen, ahol elnavigáltam hozzánk. Tudtam, hogy a busz mikorra van kiírva, ezért vártam. Vártam. Vártam. Közben elment az a busz amivel elvileg kellett volna jönnie. Nem tudom miért de még mindig ott ültem. Majd látom, hogy a másik irányból jön a busz. Alig voltak rajta páran. Néztem ahogy megy majd megállt. Hirtelen elkezdett dobogni a szivem, remegni a lábam. A busz mint egy lassított felvétel ment el a megállóból és ott állt a barátom. Átrohant az úton. Megállt velem szemben. Rám nézett, mosolygott közben a lábam remegett.

-Szia

-Szia

És lehajolt hozzám majd megcsókolt 😍

Annyira remegett a lábam, hogy tudtam ha nem ölelem meg el fogok esni. Elhajoltam, de újra megcsókolt^^

Ui.: Mindig mikor találkozunk ugyan úgy csókol meg mint akkor a buszmegállóban

2018. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Utolsó, ez naaagyon király lehetett
2020. szept. 28. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7!

Azóta szakítottunk és jézusom, de nyálas voltam 😂😂😂😂

2020. szept. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ez illúzióromboló :(
2022. jún. 28. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!