Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat, ha elmondaná több év párkapcsolat után, hogy régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés
Szexet nyújtott pénzért, keveseb mint 1 évet csinálta, főként a pénzért és több évvel az első találkozásotok előtt abbahagyta.

2022. febr. 2. 05:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
12%
Megismerkednék egy ilyen nővel
2022. febr. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
75%
El. Évekig titkolózott és hazudott.
2022. febr. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
62%
Most nézzetek egy kicsit magatokba. Dobálóztok itt a "bizalom", meg az "őszinteség" szavakkal a semmibe. Ha a lány/nő az első randin úgy indít, hogy "pár hónapig amúgy prosti voltam", hány százaléka a férfiaknak akarná őt tényleg megismerni? Én teljesen megértem, ha, valaki eltitkolja a múltjának ezt a részét, mert ha elárulja, rajta lesz egy "stigma",ami végig kíséri egy életen át. Ha összepasszoltok, szeretitek egymás és a jelenben tökéletesen összeilletek, akkor ez borít mindent? Szerintem ez baromi szomorú.
2022. febr. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
61%

"Ha összepasszoltok, szeretitek egymás és a jelenben tökéletesen összeilletek, akkor ez borít mindent?"


Igen.


[link]

2022. febr. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
97%

13:


Nem azzal van a baj, hogy prosti volt, ha a nő alapvetően normális. Viszont szerinted ez mennyire reális, hogy valaki, aki nem is mindig pénzért csinálta ezt, az majd a te konzervatív háztartásbeli asszonykád lesz? Vannak ilyenek, aláírható, de nem ez az általános.


Az, hogy volt prosti, nagyon sok esetben rengeteg más problémát sugallhat róla; mint az alacsony színvonalú problémamegoldó készség, szerhasználat esetleg, erkölcs, élethez való hozzáállás.


Szerintem aki komoly kapcsolatot szeretne kialakítani egy ilyen emberrel, az jogosan fél tőle, hogy mondjuk egy anyagi nehézség esetén újra ez lenne a nő megoldása, ha korábban is ezt tartotta a legideálisabb döntésnek. Vagy akár attól, hogy mondjuk a volt kuncsaftok/strici zaklatja évek múlva is.


Még egyszer hangsúlyozom, hogy vannak kivételek, persze, de nem véletlenül alakult úgy az idő alatt, hogy többek között ez is egy red flages dologgá vált az emberek körében. Ahogy egy drogfüggőt is lehet, hogy te fogsz jó irányba terelni és egyetemre küldeni, de 10/8 esetből vagy magával ránt, vagy évek múlva is annyit érsz el nála, hogy a kokaint hernyóra cseréli.

2022. febr. 2. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
96%
#15 Sok igazság van abban, amit írtál, de ennél sokkal árnyaltabbak a körülmények is. Ahogy az egyik válaszoló is írta, nem mindegy, hogy kajáért/lakhatásért, gyermekei eltartásáért, vagy csak luxuscikkrkért csinálta.
2022. febr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
88%
Ha előttem, akkor nem. Ha megcsalt, akkor bármikor szakítok.
2022. febr. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon sok nő prostituálódik, és nagyon sok férfiből lesz pincér.

Nagyon sok újságíróból propagandista.

Nagyon sokból banki alkalmazott.

Nagyon sokból behajtó.

Sokból biztonsági őr.

Van, amelyiket elítéljük, valamelyiket olvassuk, de vannak például a politikusok is, akik pénzért bármit.

Ki a holnapi betevőért, ki az extraprofitért.

Akinek pénze van rá, meg akarata, az megveszi a szolgáltatást, ami neki gyönyört, a másiknak az életet jelenti.

Valaki buja, és szeret kurválkodni, de nem a többség.

Sok embernek vannak lelki sérülései, alkoholista szülei, miegymás.

Sokan jönnek szegénységből, állami gondozásból.


Szeret téged a párod, és jó társ?

Lehet rá számítani?


Ezek fontosak.

2022. febr. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
23%
15: miből gondolod, hogy én "konzervatív háztartásbeli asszonykát" szeretnék?
2022. febr. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
95%
El.
2022. febr. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!