Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elhagynád a párodat, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynád a párodat, ha elmondaná több év párkapcsolat után, hogy régebben prostituált volt?

Figyelt kérdés
Szexet nyújtott pénzért, keveseb mint 1 évet csinálta, főként a pénzért és több évvel az első találkozásotok előtt abbahagyta.

2022. febr. 2. 05:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
97%

El.

Ha az elején nem mondta el,hanem évekkel később akkor hazugságra épült a kapcsolat. Nekem ez nem fér bele

2022. febr. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
96%
Korábban már válaszoltam, de bevallom, figyelmetlenül olvastam el a kérdést. Ha idejében elmondaná, még amikor csak kezd komolyra fordulni a dolog, akkor nem hagynám el emiatt. Ha viszont több év után mondaná el, akkor kidobnám, mint macskát. Nem azért, mert prostituált volt, hanem mert nem volt őszinte hozzám.
2022. febr. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
97%

Nagyon zavarna, hogy évekig eltitkolta egy elég jelentős részét az életének, ami biztosan törést okozna bennem és azon gondolkodnék, vajon még mit titkol előlem, bízhatok benne? Nem tudok azonosulni azzal a mentalitással, hogy valaki felajánlja a testét bárkinek, csak fizessen, undorodom tőle. Magam se választottam soha a könnyebbik utat, mindenért megdolgoztam, ha valamire nem volt pénz, akkor nem vettem meg, hogyha valaki évekig rendszeresen űzi ezt a "hivatást", ott már rendesen benne volt a szakmában.


Őszintén szólva nem tudom hogyan döntenék, valószínűleg átgondolnám a kapcsolatunkat és azt követően döntenék.

2022. febr. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
87%
Nem, ha nem csinálja mellettem még elmondania se kell, hogy valaha az volt. Pont leszar.m, ami a múlt az a múlt. A nőkre jellemzőbb, hogy fentakadnak ilyesmiken. Kb egy 50 éves embert is ki tudnak utálni annak valami 30 éve elkövetett hülyesége miatt. Mintha egy könyvet az első oldala alapján ítélnénk meg.
2022. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
97%
Ha szeretném akkor nem hagynám el. Ha meg csak azért lennék vele mert kell a szex partner akkor pláne nem hagynám el. :D
2022. febr. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
97%
Azonnal repülne méghozzá amiatt, hogy egy olyan nőt vettem el, akit nem ismerek. Éveken át titkolózás, hazudozás. Egy házasságban nem pálya.
2022. febr. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
97%
Nem, én adnék neki egy esélyt. A múltját nem tudja megváltoztatni. Engem ez arra ösztönözne, hogy még többet foglalkoznék, törődnek vele. Fontos, hogy legyen önbizalma és érezze, hogy egy értékes nő.
2022. febr. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
94%
El, mert évekig hazudott. A prostiság is alapból kizáró lenne, de így, hogy még át is vert, mindenképp kuka.
2022. márc. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

Itt az a fontos, hogy te mit érzel, és milyen szinten vagy érzelmileg?


Ha az elméd belemész abba a játékba, hogy el kell hagyni, mert valaki őszinte volt és nem az elején, ezért el kell hagyni, meg kell büntetni, mert nem volt őszinte és ez hazugságra épülő kapcsolat, akkor ez egy ELME-JÁTSZMA lesz!


Örülj, hogy őszinte volt, én biztosan nem mondtam volna el a helyében, ez a múlt, senkinek semmi köze hozá, hogy ki mit tett a múltban, senkinek semmi joga itélkezni felette, hogy ki miért tett amit tett. Akár bünt követett el akármi ami egy erkölcsös embernek nem fér bele a mai értékeibe.


Ember nem ítélkezhet ember felett, mint ítélet birálat stb…


Vannak olyan emberek akik családosak/gyerek férfiak akik prostihoz járnak a feleségek mellett, vagy szeretőjük van ez is kb olyan erkölcstelen kategória mégis tárt karokkal fogadja mindkét fél és ha ezzel indit egy kapcsolatban még meg is tapsolják?

Hagyjuk már…


Biztosan mindenki erkölcse hyper kategóriában van ugye?


Biztosan okkal mondta el akkor amikor már a kapcsolatot stabilnak érezte, és ezzel akár téged is próbára tett, hogy mennyire szereted.

Ha elhagyod annyit is értél, ez megmutatja, hogy milyen érzelmi intelligenciád van, nyilván annyi elutasitást kapott már, hogy az elején bevallotta, hogy már fizikailag fájt, mindenkinek jár esély a jobb életre, és ne a múltja miatt kelljen szenvednie örökön örökké, hogy atyám mit is tett anno….és kisérje végig a haláláig, mert egyszer megtörtént?

hagyjuk…

mindenkinek lenne mit szégyelnie a múltjából, ha már az erkölcsnél maradjunk, nem mindenki patyolat tiszta valjátok be...

minden okkal van, biztosan oka volt megvárni azt az időt amikor már stabilnak érezte a kapcsolatot...vedd figyelembe..ha ezen a próbán elhasalsz örökké bánni fogod..


a másik, azt senki sem tudja, hogy akár vissza is eshet oda abba a közegbe, ha örökké elutasitják a múltja miatt..

2022. márc. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
94%

Hosszú életem során már két esetben is tudok olyan nőről, aki prosti volt, férjhez ment (!) és még gyereket is szült, valamint mindkettő hűséges feleség lett. Egy fontos tényezőről nem tudok: mikor mondta ezt el.

olvasva a kérdést és a válaszokat, nagyon sok 100-as van olyan, aki azonnal elhagyná, van akinek nem lenne akadály. Tehát embere válogatja, ki hogyan áll hozzá.

2022. júl. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!