Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, akiknek szeretőjük...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akiknek szeretőjük van miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

A férfi a családjával megy nyaralni, telelni, a gyerekek születésnapját/iskolai bizonyítványt/karácsonyt ünnepelni étterembe, stb.


Velem, hiába kértem milliószor sehova nem akar menni, egyszerűen nem akar velem mutatkozni. Valahol meg is értem, hiszen csak a szeretője vagyok, nem akar lebukni, és valahol szégyelli is a dolgot.


Közben meg nekem küld képeket a családi nyaralásról, telelésről??! És ha nem kommunikálok vele, míg ő nyaralgat ő van megsértődve. Mivel magyarázható ez a viselkedés?


2022. febr. 4. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:
87%

Megérdemled... nem is értem, miért tűröd, hogy valakinél csak 2. vagy. Te nem érted őt, miközben te vagy az, aki érthetetlen vagy. Te választottad ezt az életformát, miközben lehetne normális pasid is - de ők nem kellenek senkinek.


f31

2022. febr. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A szexért, mi másért? Ugyan kérdező, ha mélyen belegondolsz magad is rájössz. A család az, akivel meg lehet jelenni, lehet őket ide-oda vinni. Beléd meg lehet üríteni.
2022. febr. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Azért, mert te ezt eltűröd. Megfogalmaztad: nem akar lebukni, szégyelli a dolgot. Téged szégyell, azt, hogy vagy neki. Mégis szétnyitod neki a lábad újra és újra. Megteheti, hogy így viselkedjen, és meg is teszi.
2022. febr. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Képeket csak azért küld, nehogy lelépj. Nehezen találni olyan nőt, aki beéri a szerető szereppel, szóval nem akar elvesziteni. De programozni nem veled fog, csak szexre tart.
2022. febr. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Mert szerető vagy. Voltam már én is ilyen helyzetben nem is egyszer, nekünk ez az örök második szerep jár. Ha nem tetszik, ne legyél szerető, ilyen egyszerű.
2022. febr. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Elég bután csinálja, de a szeretői viszony már csak ilyen.

Szertővel nincs közös kép semmilyen nyilvános helyre, az sem biztos hogy publikus helyen felvállaljátok egymást, mert ezzel nő a lebukás veszélye.Mondjuk akinek van esze az a szeretőjével olyan helyre megy ahol a legminimálisabb az esélye annak hogy ismerőssel találkozik, de előfordulhat, tapasztalatból mondom.

Azt nem értem hogy a szerető fel miért mutogat családi képeket hiszen ő nem a családja része, nekem ez furcsa. Soha nem mutogattam a személyes képeimet a szeretőimnek, annyit tudtak hogy vannak gyerekeim, de az sem tudta hány évesek vagy hol tanulnak.

Mondjuk nekem volt annyi eszem, hogy csak olyan nővel kavartam akinek szintén volt kapcsolata, nehezebb volt megszervezni, de diszkrét volt és nem balhézott feleslegesen.

2022. febr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Hogy nem sül le a bőr a képedről! Te a szerető vagy. A SZERETŐ. Az a dolgod, hogy széttedd a lábad. Milyen alapon vársz el te bármit is?! Te szexre vagy jó. Más területen kuss a neved. Semmi közöd hozzá, hogy mit csinál, és neked sem kéne hagynod, hogy családi fényképeket küldjön. Te csak dugjál és kész. Tudjad hol a helyed!!!
2022. febr. 5. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre tart: kicsit feldobod az unalmas, szürke hétköznapokat, meg fényezed az egóját, hogy elégedett legyen, ezáltal jobban működik a házassága.

Nyaralás alatt is ezt várja: dicsérd meg, milyen jól néz ki, és pitizz neki, hogy mennyire várod, és odavagy érte.


Mit nem lehet ezen érteni?

2022. febr. 5. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!