Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akinek bejött és működik is,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akinek bejött és működik is, azoknak MI A JÓ ABBAN, HOGY SZERETŐJÜK VAN? Mi az, amit a főkapcsolat nem tud megadni?

Figyelt kérdés
2017. júl. 5. 06:11
 1/9 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem, SZERINTEM, egy kapcsolat minden velejárójával együtt, nem éri meg hosszabb távon. Egyszerűen annyi negatív dolog van még egy jól működő kapcsolatban is, hogy a szex és az összebújás, a másik ember közelsége ezt nem billenti a mérleg másik oldalára. Egy szerető, akivel csak a szex van sokkal kifizetődőbb ebben a mai társadalomban, ahol annyi mindenre kell időt fordítani, hogy sikeresek legyünk akármiben is.
2017. júl. 5. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
37%
Az utolsó jó nagy hülyeséget írt :D
2017. júl. 5. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%

Van akinél összetettebb az indok miért megy bele egy szeretői kapcsolatba, van akit valóban csak az izgalom, az újdonság varázsa vezérel.


Egyik ismerősöm mesélte,hogy ugyan pár éves házasok, két gyerekük van, de a felesége egy családban történt haláleset miatt már nem igényli a szexet, csak minimális alkalommal. Mit tegyen ilyen helyzetben bármelyik fél?Az érzelem megmaradt, ott vannak a gyerekek, a közösen épített otthon, nem akar lépni. Ilyen esetben talán megérthető ha keres egy állandó titkos partnert - csak szexre, ami azért valamilyen szintű kötődéssel, állandósággal, vonzalommal jár.


Ha valaki egy stabil, jól működő kapcsolat mellett csak kíváncsiságból keres alkalmi kapcsolatot, azt már kevésbé lehet megérteni. Egyszer-kétszer talán...de rendszeres jelleggel ez már kevésbé elfogadható, akkor már érdemes lenne átgondolnia a kapcsolatának folytatását.

2017. júl. 5. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%

Tudom, minden hasonlat sántít. Attól, hogy számomra tökéletes az itthon készített marhapörkölt, néha megeszek 1-1 zöldséglevest is. Egyszerűen azért, mert az más.

Itt az oldalon, meg vannak győződve, azért, mert otthon nem kap meg valamit. Ez egyáltalán nem biztos.

A monogámia, társadalmi elvárás és döntés kérdése. Alapból, nem monogám típus az ember.

2017. júl. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
68%

Én amikor csaltam, pontosabban volt szeretőm, azt mindig hiányból tettem. Hiányzott a mély beszélgetés, hiányzott az érzelmek kimutatása, a hosszú csókolózások, simogatások, a teljes megértés, vagy épp a vidámság... (ezek nem mind egy kapcsolatból hiányoztak)


Persze lehetne kérdezni hogy ilyen hiányosságok mellett minek voltam velük, de az élet nem fekete és fehér.


N

2017. júl. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi az hogy alapból nem monogám típus az ember? :D
2017. júl. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

1. van aki a szexuális perverzióit nem tudja a szeretett nővel kiélni.

2. akármi is hiányzik, van aki nem adná fel a sok közös évet, közös vagyont, baráti kört, a gyerekeit stb.

3. és van aki csak egyszerűen a változatosságot hajtja.

2017. júl. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Mi az hogy alapból nem monogám típus az ember? :D"

Nézzél szét szakirodalomban.

2017. júl. 5. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem semmi jó nincs benne, inkább egy szükséges rossz, amit pontosan azért választ valaki, mert hiányzik valami a meglévő párkapcsolatából, amire egyébként igénye lenne, ugyanakkor a meglévő párkapcsolatát nem tudja vagy nem akarja felrúgni.
2018. márc. 9. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!