Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Amikor gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Amikor gyereket akartok, számít, hogy ki lesz az anyja?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy fura a kérdés, de ha mindenképpen akartok gyereket, akkor vállaltok azzal, akivel épp együtt vagytok, akkor is, ha tudjátok, nem az a nő az igazi? Vagy inkább kivártok, és ha nincs nagy szerelem, akkor gyerek se kell?

Légyszi, csak férfiak szavazzanak!



2022. febr. 5. 13:48
A kérdező szavazást indított:
Vállalok gyereket, azzal, aki kéznél van
Ha nincs szerelem, nem kell gyerek se
34 szavazat
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%
Ahol a férfi nem szerelmes, eleve nem lesz normális család. A mai nőknél is így van: ha a nő muszájból szül, az első adandó alkalommal viszi a gyereket ha utoléri a szerelem.
2022. febr. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%
Bolond vagy? Ha nem ő az igazi, akkor annyiból állna az apaságom, hogy fizetem a gyerektartást és 2 hetente esetleg láthatom rövid ideig. Aki gyereket akar, nem erre vágyik
2022. febr. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ez tényleg nagyon hülye kérdés.

Gondolod egy normális férfi csak azért teherbe ejt valakit hogy legyen gyereke? Akivel az élete további része össze van kötve ez által!?

El sem tudom képzelni milyen megfontolásból született ez a kérdés.

2022. febr. 5. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Nem, úgy értettem, hogy nem tervezi elhagyni a nőt. Jól együttműködnek, akar szereti is, csak nem élete szerelme. Biológiailag ugye nincs úgy kiszolgáltatva, mint egy nő, de mondjuk akkor se 60 évesen akar apa lenni, ha egyébként megtehetné, hanem mondjuk X éves kora alatt.
2022. febr. 5. 14:03
 5/38 anonim ***** válasza:
81%
Nincs olyan, hogy igazi. A gyerekvállalás meg már rég a lobogó szerelem után következik 3-5-10 év után már senkinek nem remeg keze-lába, ha meglátja a párját.
2022. febr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
#5! Szerinted nincs olyan, más szerint lehet. Az 5-10 éves gyermektervezés meg nem minden korban opció. A #4 kommentemből kiderül, hogy a kérdés nem a kamasz korosztályra vonatkozik, hanem a családalapítás vége felé járó felek viszonylag friss kapcsolatára. Fura, de nem csak 20 évesen kerülhet az ember friss kapcsolatba.
2022. febr. 5. 14:20
 7/38 anonim ***** válasza:
69%
Én nagyon szeretnék gyereket férfiként...néha már arra gondolok, hogy szerelem nélkül is működhet a dolog.
2022. febr. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
#7 Azért arra figyelj, hogy emberileg legyen rendben a nő. Arról győződj meg, hogy jó anya lesz,mégha együtt nem is működtök jól.
2022. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
62%

8


Tudom, de amit írtam nem azt jelenti, hogy bárkivel menne. De ha alapjában jó természet, miért ne lehetne gyerek ha mindkettőnk akar?

2022. febr. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%

6-os Én nem értelek! 35-40 évesen nincs agyeldobós szerelem. Mindenki komoly hátizsákot cipel, és konkrét elvárásai vannak. Igen, sokkal fontosabb, hogy valakivel jó együtt élni, tervezni lehet, mint a lángoló szerelem.

Ha neked ez a fontos, minek jönnél össze olyannal, akivel ez nincs meg?

2022. febr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!